Piżama i sukienka ślubna w jednym – nowść od marki Sleeper


Photo by Stephan Lisowski

Sleeper to Kijowski producent ekskluzywnej bielizny nocnej, która słynie z tego, że sprawdzi się jednocześnie do snu jak i na wielkie wyjście. Marka Sleeper została stworzona w 2014 roku przez dwie byłe redaktorki Kate Zubarieva i Asya Varetsa tworząc  „chodzącą bieliznę nocną”. Ich wizja to zabawa modą.

 

Szybko została okrzyknięta marką letnią, a jej sukienki były najbardziej fotografowane zeszłego lata dzięki min. takim gwiazdom jak Dakota Fanning, Lena Dunham, Leona Lewsi czy Emma Roberts. Sukienki są stylowe i jednocześnie wygodne, przyjemne w noszeniu. Subtelnie odkrywają ramiona czyniąc tym samym  niezwykle sensualny obraz sylwetki.

Obecnie wprowadzają nową kolekcję – kolekcję ślubną dla każdej przyszłej Panny Młodej, która pragnie mieć sukienkę inną, prostą, ale zarazem elegancką. Minimalistyczna ślubna kolekcja Sleeper obejmuje niecodzienne projekty, które szyte są z jedwabiu oraz z lnu. Dopełnieniem stylizacji są  spektakularne marszczone peleryny, eleganckie długie rękawiczki i piękne pióra. Współzałożycielka marki, Asya Vareta wyjaśnia, że  kobiety naszego pokolenia coraz częściej wybierają ubrania na rzecz wygody i osobistego stylu. Stworzyły coś wyjątkowego dla każdej kobiety która mówiąc TAK chce wyrazić siebie.