Buty dla mężczyzn, które dają pewność siebie – ile centymetrów zyskujesz?


Pewność siebie pomaga w osiąganiu nawet z pozoru nieosiągalnych celów, a z odpowiednim zapałem człowiek potrafi zdziałać naprawdę wiele. Powstaje więc pytanie – co daje nam pewność siebie? W dobie mediów społecznościowych niewątpliwie jedną z najbardziej docenianych wartości, jest prestiż. W myśl przysłowia „jak Cię widzą tak Cię piszą” śmiało można stwierdzić, że pewność siebie budujemy już na samym starcie, czyli przy pierwszym kontakcie wzrokowym. Można mieć ciepłe usposobienie, być pomocnym, życzliwym i uprzejmym, ale to właśnie wygląd w dużej mierze decyduje o pierwszej ocenie – nie zawsze trafnej, ale zawsze tej pierwszej.

Mężczyźni zdają sobie z tego sprawę, dlatego coraz uważniej śledzą najnowsze trendy i z ogromną skrupulatnością dobierają kolejne części garderoby. Nieodzownym i od lat uważanym za swoistą wizytówkę mężczyzn elementem ubioru – są buty.

Zadbane, czyste i z drogich skór, bądź brudne lub zniszczone – kiedyś mogły zdradzać pozycję w społeczeństwie, bądź okazywać swoją majętność. Minęło wiele lat i buty wciąż są bardzo ważną – jak nie najważniejszą, częścią ubioru. Zatem, jeżeli jest to fundament dobrego wyglądu to może właśnie tutaj zasiać ziarno pewności u użytkownika? Właśnie do takich, trafnych wniosków doszedł Conhpol, dzięki czemu światło dzienne ujrzał patent, który w bardzo krótkim czasie zdobył zaufanie tysięcy mężczyzn. Buty podwyższające z autorską wkładką wewnątrz obuwia, która wyściela całą długość, przez co zyskujemy dodatkowy komfort podczas użytkowania. Dodatkowy, dyskretny benefit w postaci aż siedmiu centymetrów wzrostu niewątpliwie dodaje pewności siebie, a skrupulatnie wyselekcjonowane, najwyższej jakości skóry bydlęce, z których zostały wykonane cholewka i wkładka, zapewniają najwyższą jakość.

KUP TERAZ⇒⇔⇐

Optycznie, dzięki temu zastosowaniu, nasza sylwetka zyskuje dodatkową, widoczną na pierwszy rzut oka smukłość, o której marzy zapewne niejeden mężczyzna. Dowodem na dbałość o każdy szczegół przez Conhpol są wysokiej jakości woskowane sznurowadła zapewnią komfort oraz pewność podczas użytkowania. Nie ważne, czy jest to najważniejszy dzień naszego życia, konferencja, spotkanie firmowe, czy szansa na awans – od teraz już zawsze możemy zapewnić sobie fundament sukcesu w postaci pewności siebie. Najważniejsze są podstawy, a o nie perfekcyjnie zadbają buty z autorską wkładką podwyższającą z linii Conhpol.

KUP TERAZ ⇒⇔⇐

Unikalna konstrukcja obuwia jest całkowicie niewidoczna, a zastosowana wewnątrz wkładka z wyższą zapiętką zapewnia stabilne trzymanie pięty.

JAK ZBUDOWANE JEST OBUWIE PODWYŻSZAJĄCE

  1. WKŁADKA – specjalnie zaprojektowana na całej długości stopy. Wkładka uznana jako WZÓR PATENTOWY
  2. NATURALNY OBCAS – posiada normalną wysokość jak w innych modelach wizytowych
  3. CHOLEWKA – wygląda tak samo jak w standardowych modelach wizytowych
  4. ZAPIĘTKA – automatycznie wyższa dla stabilnego utrzymania pięty. Całkowicie niewidoczna przez naturalne zakrycie spodni.

KUP TERAZ ⇒⇔⇐

DLACZEGO POTRZEBUJESZ NASZE BUTY?

  1. W kilka sekund jesteś wyższy o 7cm
  2. System niezauważalny przez innych
  3. Solidne wykonanie i jakość
  4. Polska produkcja, sprawdzone surowce
  5. Sprawdzona i potwierdzona wygoda

www.conhpolelite.pl