Dekoracja światłem w rytm muzyki – efektowny wpływ na zmysły


Współczesne pokolenie coraz częściej pragnie zerwać z tradycyjnymi metodami przekazywania sobie najważniejszych życiowych słów, które przez lata w wielu domach wyglądały podobnie. Zaręczyny czy wiadomość o przyjściu na świat potomka poprzedza stworzenie kreatywnego pomysłu, który po latach staje się historią opowiadaną z wypiekami na twarzy.

Zorganizowanie i przygotowanie najważniejszej imprezy Twojego życia wcale nie należy do łatwych zadań. Jeśli spełnisz trzy warunki, organizowane przez Ciebie przyjęcie zyska wyjątkowy status! Angażując DJ’a Błażeja spełnisz dwa z nich. Oprawa muzyczna i efektowne show świetlne otworzą przed gośćmi pełną romantycznego nastroju scenerię… Zapamiętają ją na długo wszyscy, którzy uczestniczyć będą w najważniejszym dla Ciebie wydarzeniu.

Chcielibyście, żeby Wasza impreza była wyjątkowa, szukacie czegoś nieszablonowego, co sprawi, że zaproszeni goście poczują się wyjątkowo, zaś Wy staniecie się głównymi bohaterami magicznej bajki, pełnej zmysłowych kolorów i efektownych brzmień… Ty ubrana w białą suknię, zaś obok wymarzony dżentelmen wnoszący Cię na niezwykle romantycznie udekorowaną światłem salę… Wzbudzacie podziw wszystkich zaproszonych, którzy wraz z Wami tworzyć będą tę niepowtarzalną, romantyczną nocną imprezę w akompaniamencie na przemian subtelnych i pełnych energii dźwięków… Wasza bajka dopiero się zaczyna.

Trzy wyzwania.

Spełnienie bajkowej wizji zależy od tego, czy odpowiednio poradzisz sobie z trzema zadaniami. Od lat wiadomo, że doskonałą imprezę od zwyczajnej dzielą trzy elementy. To jedzenie, muzyka i odpowiednio dobrana sala bankietowa. Co prawda DJ Błażej Biurkowski nie ma wpływu na ten pierwszy, jednak na pozostałe dwa elementy już zdecydowanie tak. Stworzy cudowną dekorację światłem w pełnej palecie barw, która zsynchronizowana z muzyką zamienia każdą salę bankietową w niezwykle zmysłową przestrzeń o wyjątkowym, romantycznym i intymnym charakterze. Jego dwudziestoletnie doświadczenie, charyzma, niezwykłe przywiązanie do detali oraz dbanie o estetykę i elegancję wykonywanej przez siebie pracy pozwoliły mu zyskać status jednego z najwybitniejszych profesjonalistów zajmujących się oprawą muzyczną w kraju. Potrafi doskonale dopasować muzyczne dźwięki do uczestniczących w wydarzeniu gości. Praca jest jego pasją. W niesamowity sposób przekazuje gościom skumulowaną w sobie energię, która momentalnie wprowadza wszystkich w szampański nastrój.

Dekoracja światłem – zaskocz niestandardowym rozwiązaniem!

Jeśli pragniesz zaskoczyć swoją ukochaną osobę czymś naprawdę niespotykanym, czas pomyśleć o dekoracji światłem. Oświetlenie, które oferujemy, pozwoli stworzyć oszałamiający efekt. Paleta barw, którą „malujemy”, zamienia zwykłe miejsca w intrygujące wnętrza i klimatyczne przestrzenie, nadając im nowy, nieodkryty wcześniej wymiar. Prócz bajkowych kolorów potrafimy także stworzyć niebanalny napis!

Popisz się wyobraźnią i zaserwuj swoim gościom niesamowite przeżycie, którego nigdy nie zapomną!

Dekoracja zintegrowana z muzyką.

Połączenie pięknego, bajkowego oświetlenia z cudownym brzmieniem muzyki tworzy niezwykłą atmosferę, dostarczając Wam, a także gościom, dodatkowych emocji. Urządzenia synchronizujące oświetlenie z muzyką programowane są przed każdą imprezą. Dokładamy wszelkich starań, aby muzyka współgrała ze światłem. Nasi oświetleniowcy przygotują dla Was wyjątkowe show świetlne!

Na specjalne życzenie dokonujemy wizji lokalnej i projektujemy oświetlenie. Wykorzystujemy proste efekty świetlne, jak również te zdecydowanie bardziej zaawansowane technologicznie (ruchome głowy). Nasze oryginalne show może uświetnić także Waszą imprezę! Jesteśmy przekonani, że dekoracja światłem wywoła wśród gości podziw, a zarazem podniesie prestiż Waszej imprezy, zapewniając im i Wam dodatkowe emocje!

Oprawa muzyczna w optymistycznych barwach.

Doskonała zabawa nie jest możliwa bez dopasowanej do charakterystyki gości muzyki. DJ Błażej to również świetny wodzirej. Jego wyczucie, otwartość i spontaniczność zapewnią znakomitą zabawę.

Wyjątkowe świetlne udekorowanie wnętrza podczas imprezy weselnej, urodzinowej, komunijnej, event’u czy bankietu to jeden z warunków, który pomoże wprowadzić gości w doskonały nastrój pełen chęci do szampańskiej zabawy. Niezwykła paleta barw zapewni także niesamowitą, a zarazem intymną atmosferę podczas uroczystej kolacji.

Wybór odpowiedniego miejsca na ważne życiowe wydarzenie pochłania dużo czasu. Nie każde miejsce spełni Wasze oczekiwania. Dekoracja światłem nie tylko odwróci uwagę od małych niedoskonałości wnętrza, ale przede wszystkim sprawi, że Wasi goście zostaną oczarowani niezwykle barwnym i efektownym show. Zaś po zakończonej, szalonej zabawie pozostaną niesamowite zdjęcia pełne nieprawdopodobnych kolorów w tle, które przyniosą wiele przyjemnych wspomnień podczas delektowania się lampką wina w trakcie wieczornych chwil spędzonych razem…

Profesjonalny sprzęt podejmie każde wyzwanie

DJ Błażej to profesjonalista w każdym calu. Dlatego też korzysta tylko z najnowocześniejszego sprzętu uznanych światowych marek, których możliwości współgrają z jego umiejętnościami prowadzenia imprez.

To nieodłączny element jego pracy, który w połączeniu z zaangażowaniem i talentem do tworzenia klimatycznych imprez indywidualnie skrojonych pod oczekiwania klientów, daje niezapomniany efekt organizowanemu wydarzeniu.

DJ Błażej korzysta z urządzeń LED, które charakteryzują się niskim poborem mocy oraz intensywną paletą barw. Oświetlenie na wesele, bankiet, event czy imprezę firmową sprawdzi się w salach bankietowych, namiotach, pałacach, hotelach czy otwartych przestrzeniach.

Zapraszamy do galerii foto i video, w których znajdziecie więcej naszych realizacji. www.djblazej.pl

Zdjęcia: www.5czwartych.com