Diana Walkiewicz – wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju postać na międzynarodowym rynku modowym – na Targach Ślubnych Wedding PGE Narodowy


Diana Walkiewicz – polska projektantka, pracująca poza schematami, odkrywcza i odważna. Przez kilka lat entuzjastycznie przebijała się przez drzwi świata mody, by móc zabłysnąć na gwiezdnej scenie, lśnić podczas pokazów i stać się jedną z najjaśniejszych postaci rynku modowego w zakresie projektowania i szycia sukien ślubnych i wizytowych.

Ogromne zaangażowanie, które wkłada w każdy projekt, przekłada się na współpracę z klientkami. One kochają z nią wybierać, słuchać jej rad i tworzyć, a następnie doceniać kolejne dzieła, bo w takich kategoriach należy rozpatrywać kreacje DeVu. Projekty DeVu zachwycają kobiety na całym świecie i cieszą się popularnością podczas gal i pokazów. Zdobyły wiele nagród i podbiły serca publiczności na polskich i zagranicznych wybiegach mody.

Jeśli szukasz kreacji niespotykanej, perfekcyjnie dobranej do Twojej sylwetki, stworzonej z najwyższą starannością, to projekty Diany Walkiewicz są właśnie dla Ciebie  –  oczaruj wszystkich w wyjątkowym dniu własną niepowtarzalną kreacją.

Zapraszamy na pokazy najnowszych kolekcji i do odwiedzenia stoiska DeVu Diana Walkiewicz.

KUP BILET NA TARGI W PROMOCYJNEJ CENIE