Dwudniowe świeto dla planujących ślub – Targi Ślubne Wedding – PGE Narodowy


Największa ślubna inspiracja tego sezonu!  Najliczniej odwiedzane www.targislubnewedding.pl!

Kto planuje ślub, proszony jest o zakreślenie sobie w kalendarzu daty 19-20 października 2019 – widzimy się na PGE Narodowym !!!

Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najlepszych wystawców z branży ślubnej jak również odwiedzających je narzeczonych. Chcemy odpowiedzieć na potrzeby wszystkich Par Młodych i tworzyć wydarzenie, które wnosi nową jakość w branży. Z każdą edycją liczba odwiedzających nasz event rośnie, co utwierdza nas w przekonaniu, że spełniamy oczekiwania i efektywnie łączymy dostawców produktów i usług ślubnych z ich odbiorcami.

Jesteśmy pewni, że zainaugurowany przez nas sezon ślubny 2020 będzie tak wyjątkowy jak tegoroczna edycja Targów Ślubnych Wedding, gdzie w trakcie dwóch dni wszystkie Pary Młode będą mogły  m.in.:

– obejrzeć nieustające pokazy  sukien znanych i nieznanych dotąd projektantów, których niezwykłe, premierowe kolekcje zobaczycie TYLKO u nas – pokazy  poprowadzi Rafał Maślak – model i bloger modowy

– specjalną choreografię do pokazów przygotuje utytułowany tancerz i choreograf Żora Korolyov

– skorzystać ze specjalnych  TARGOWYCH  rabatów i promocji dostępnych tylko na targach

– obejrzeć setki spektakularnych stoisk

– zapoznać się  z pierwszą w Polsce szkolą dla Panien młodych – THE BRIDAL SCHOOL

– wziąć udział  w konkursach, w których są setki nagród do wygrania m.in. suknie ślubne, biżuteria, ekskluzywna porcelana, kosmetyki, vouchery

– skorzystać ze specjalnej strefy beauty i inspiracji

– skorzystać z porad najlepszych specjalistów z branży ślubnej

Serdecznie zapraszamy na pokaz najnowszej kolekcji sukien ślubnych – gościa specjalnego MACIEJA ZIENIA

 

A TO WSZYSTKO W CENIE BILETU + BONUS 

W niesamowitej atmosferze panującej na targach, tysiące narzeczonych z całej Polski pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady, otrzymają moc inspiracji i porad do przygotowania idealnego ślubu i wesela.
Po raz kolejny udowodnimy, że w polskiej branży ślubnej i okołoślubnej dzieje się wiele.
Targi Ślubne Wedding to wydarzenie skierowane do par młodych, świadków, ale również do ich rodzin i przyjaciół.

Targi Ślubne Wedding 19-20 października 2019 PGE Narodowy kreują nowoczesną przestrzeń, wyznaczając trendy na nowy sezon w najbardziej prestiżowym miejscu PGE Narodowy
👉Zlokalizowanym w samym sercu Warszawy, z podziemnym i zewnętrznym parkingiem, doskonale skomunikowanym i usytuowany w wyjątkowym sąsiedztwie.👉 Na 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanej specjalnie na to wydarzenie.

Targi oddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne, oryginalne i na światowym poziomie.
Dla odwiedzających wystawcy przygotowali wysokie rabaty i liczne promocje, a organizatorzy moc atrakcji, konkursów, niespodzianek i upominków.

Do zobaczenia !

Nie może WAS tam zabraknąć!

Bądź z nami na wydarzeniu –  facebook.com/events

KUP BILET ⇒ https://slubzwedding.pl/sklep/

FOT: kubaszymczak.pl

jakubgadzalski.pl