Egzotyczna rocznica ślubu


Rok po ślubie, kiedy opadną emocje, a motyle w brzuch są już przyćmione codzienną rutyną i prozą życia, wiele Młodych Małżeństw skarży się na monotonność w związku. Dobrze jest wtedy pomyśleć o pierwszej rocznicy ślubu.
Rok temu była piękna ceremonia zaślubin, na której trzymając się za ręce i patrząc sobie głęboko w oczy, przysięgaliście sobie miłość. Warto uczcić rocznicę tego dnia wyjątkową podróżą. Idealnym miejscem na celebrowanie papierowych godów jest egzotyczna Sri Lanka.

Malownicze plaże, przejażdżki na słoniu oraz beztroski relaks przy hotelowym basenie będzie miłą odskocznią od codzienności.

Decydując się na wyjazd, warto skorzystać z ofert last minute i all inclusive proponowanych przez  Fostertravel.pl
W ofercie znajduje się m.in. tonący w egzotycznej zieleni z pięknym widokiem na plaże 5* Hotel Royal Palms Beach Resort. Prócz basenów, restauracji i ekskluzywnie wyposażonych pokoi, hotel oferuje urozmaiconą kuchnię międzynarodową, do dyspozycji są kuchnia włoska, indyjska, grecka oraz dodatkowe bufety z regionalnym lankijskim jedzeniem.


Warto przy okazji takiej wyprawy zwiedzić plantacje herbaty, kauczuku czy też sierociniec słoni, gdzie można nakarmić małe słoniątko butelką z mlekiem lub zjeść romantyczną kolację przy zachodzie słońca w restauracji z widokiem na kąpiące się słonie.


Wszystkie te przeżycia sprawią, że Wasz związek znów nabierze rumieńców, a Wy poczujecie się jak tuż po ślubie.

Tekst: Agata Glinicka

Zdjęcia: Fostertravel.pl