Ewa Zakrzewska na Targach Ślubnych Wedding PGE Narodowy


Ewa Zakrzewska ukończyła brytyjskie kursy dla modelek organizowane przez „Every Model Magazine” i największe agencje na Wyspach. Karierę modelki plus size zaczynała dziesięć lat temu. Jej zdjęcia pojawiały się w takich magazynach jak „Cosmopolitan”, „Viva”, „Gala” czy „KMag” oraz w serwisach zagranicznych „Huffington Post” i „Plus Size Model Magazine”. Jurorka programu Supermodelka Plus Size, finalistka międzynarodowej kampanii Role Model by Panache 2016, nominowana w kategorii debiut Róże Gali 2017, otrzymała nagrodę Debiut Roku magazynu Party 2017. Występowała w polskich sesjach reklamowych i prasowych, w zagranicznych reklamach telewizyjnych oraz brała udział w licznych pokazach mody, m.in. Gosi Baczyńskiej. Jest też najpopularniejszą w Polsce blogerką plus size.

Ewa Zakrzewska, jurorka programu Supermodelka Plus Size, modelka, blogerka – zaprasza na panel 

Panny Młode Plus

Jak dobrać suknię ślubną do sylwetki, na co zwrócić szczególna uwagę? Jak podkreślić zalety sylwetki? Jak wyrównać dysproporcje sylwetki? Trendy w sukniach ślubnych +size.

Jaką bieliznę wybrać do stylizacji ślubnej?

Najczęściej popełniane błędy w stylizacjach ślubnych panien młodych w rozmiarze plus size.

Sesja ślubna, praktyczne porady jak wyglądać dobrze na zdjęciach niezależnie od rozmiaru.

 

Po panelu zapraszamy na scene główną, gdzie na wybiegu odbędzie się specjalny pokaz sukien ślubnych PLUS SIZE, które specjalnie zaprojektowała RINA COSSACK – pokaz ze specjalnym udziałem EWY ZAKRZEWSKIEJ jurorki oraz JOANNY CESARZ  zwyciężczyni programu Supermodelka Plus Size