Garnitury szyte na miarę


Co zrobić gdy spodnie od garnituru są za krótkie lub ramiona nie mieszczą się w ciasnej marynarce? Dla wszystkich Panów oczekujących indywidualnie dobranego garnituru, polska marka Giacomo Conti stworzyła ekskluzywny program szycia na miarę – Made to Measure. To usługa najwyższej jakości, która nawiązuje do tradycyjnego krawiectwa. Podkreśla wyjątkowość garnituru lub smokingu skrojonego specjalnie pod wymiar. W szerokiej ofercie programu istnieje również możliwość uszycia niepowtarzalnej kamizelki oraz jedynej w swoim rodzaju koszuli.

Idealna stylizacja kreowana jest od podstaw z udziałem klienta, co stanowi klucz do stworzenia garnituru lub smokingu odpowiadającego potrzebom każdego mężczyzny. Wysoka dbałość o każdy szczegół komponowana jest ze szlachetnymi tkaninami od najbardziej prestiżowych producentów takich jak Drago, Marzotto czy Zignone. Efektem są stylizacje o bezkompromisowej jakości i niepowtarzalnym komforcie noszenia.

 

O tym jak świetnie skrojone są garnitury Giacomo Conti, przekonali się we własnej skórze dwaj dziennikarze – Adam Kornacki i Patryk Mikiciuk. Panowie przyznali, że w garniturach Giacomo Conti czują się bardzo elegancko i komfortowo. Dla marki jest to świetna okazja do zaprezentowania automaniaków w zupełnie nowej odsłonie. Odpowiedni ubiór i stylizacja to duża część sukcesu, stąd ubrania, które Panowie noszą, nie tylko muszą dobrze wyglądać, ale także nie powinny krępować ruchów.

 

Wysoka dbałość o każdy szczegół komponowana jest ze szlachetnymi tkaninami od najbardziej prestiżowych producentów takich jak Drago, Marzotto czy Zignone. Efektem są stylizacje o bezkompromisowej jakości i niepowtarzalnym komforcie noszenia. Doskonale skrojona odzież daje gwarancję perfekcyjnego wyglądu Pana Młodego, a dzięki indywidualnemu wykończeniu w postaci detali, stylizacja staje się niepowtarzalna.  Program Made to Measure Giacomo Conti pozwoli poczuć się wyjątkowo w stylizacji stworzonej na jeden z najważniejszych dni w życiu.

 

Usługa dostępna jest w ponad 30 salonach na terenie całej Polski:

Biała Podlaska C.H. Rywal; Białystok Galeria Jurowiecka; Bielsko-Biała Galeria Sfera; Bydgoszcz Focus Mall; Bytom Agora Bytom; Częstochowa Galeria Jurajska; Gdynia Centrum Riviera; Gliwice C.H. Forum; Gostyń Salon Giacomo Conti; Kielce Galeria Korona; Koszalin C.H. Atrium; Kraków Bonarka City Center; Leszno Galeria Leszno; Lublin Galeria Olimp; Łódź CH Manufaktura; Olsztyn Galeria Warmińska; Opole C.H. Karolinka; Ostrów Wielkopolski Galeria Ostrovia; Piła Galeria VIVO!; Poznań C.H. Plaza; Poznań C.H. King Cross Marcelin; Poznań C.H. Posnania; Radom Galeria Słoneczna; Słupsk C.H. Jantar; Stalowa Wola Galeria VIVO!; Szczecin Galaxy Centru; Warszawa C.H. Blue City; Warszawa Wola Park; Warszawa Złote Tarasy; Włocławek Galeria Wzorcowni; Wrocław Pasaż Grunwaldzki; Wrocław C.H. Wroclavia; Wrocław C.H. Magnolia; Zielona Góra Focus Mall Zielona Góra