Gładka skóra? Przygotuj się na najważniejszy dzień w Twoim życiu już teraz!


Dzień ślubu jest jednym z tych dni, w którym każda kobieta chce wyglądać i czuć się najlepiej. Standardem jest planowanie wizyty u kosmetyczki, fryzjera, czy manikiurzystki. A co z depilacją? Czy którakolwiek kobieta wyobraża sobie, że mogłaby pójść do ślubu z niewydepilowanymi nogami, bikini, pachami? Nawet jeśli suknia ślubna jest długa i zakrywa nogi, to przecież chodzi nie tylko o gładką skórą, ale również o komfort i dobre samopoczucie! Dzisiejsze kobiety depilację ciała przyjmują już jako element obowiązkowy w codziennej pielęgnacji ciała. Uwzględnijmy więc ją w grafiku przedślubnym.

Trwała depilacja. Bezpieczeństwo, komfort, skuteczność.

Metod depilacji na rynku jest coraz więcej. Kto nie zna jednorazowej maszynki, depilatora czy wosku? Do wyboru są jeszcze kremy do depilacji, pęseta, pasta cukrowa, a także najnowsze technologie laserowe. Jedną z nich jest trwała depilacja SHR (Super Hair Removal) z systemem In Motion, wykorzystywana w sieci gabinetów DepilConcept.

Trwała depilacja SHR zawdzięcza swoją skuteczność zasadzie stopniowego podgrzewania mieszka włosowego za pomocą wielu nakładających się impulsów. Zabieg charakteryzuje sposób wykonania, tj. In Motion – czyli „w ruchu”. Każdy impuls ma jednostkowo niską energię, w efekcie czego skóra jest podgrzewana tylko do momentu dostarczenia jej wystarczającej, łącznej energii potrzebnej do uszkodzenia mieszka włosowego. Dzięki temu zabiegi są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne, bezbolesne i szybkie. Niska podczerwień, która jest wykorzystywana w technologii SHR chroni melaninę zawartą w skórze pozwalając bezpieczne przeprowadzić zabiegi nawet latem! Światło pulsacyjne niweluje również problemy związane z tradycyjnymi metodami depilacji, takimi jak: podrażnienia, wrastające włosy czy zapalenia mieszków włosowych.

Im szybciej zaczniesz, tym lepszy efekt uzyskasz.

W dzisiejszych czasach gładka skóra to marzenie każdej kobiety, a ślub może być doskonałą okazją do spróbowania nowej metody, z efektów której będzie można się cieszyć nie tylko w dniu ślubu, ale i dłużej.

Jesień i zima to najlepszy czas na rozpoczęcie serii zabiegów. Do ślubu jeszcze kilka miesięcy więc z pewnością efekty będą zaskakujące. Rekomendowana seria zabiegów trwałej depilacji SHR to minimum 7-10. Zabiegi wykonywane są co ok 4 tygodnie, a efekty widać już po dwóch tygodniach od pierwszego zabiegu.

Nie martw się depilacją w dniu ślubu! Zapomnij o podrażnieniach, wrastających włosach i codziennym goleniu.

Zyskaj gładką skórę, komfort, spontaniczność i uśmiech. W końcu ślubne zdjęcia będą pamiątką na całe życie!

Spraw sobie prezent już teraz. Przyjdź na bezpłatną konsultację do wybranego salonu DepilConcept i pobierz zaproszenie na pierwszy, promocyjny zabieg ⇒ ZAPROSZENIE