#greckiewesele tylko z goWEDDi


Wesele, czy tez ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej pary młodej. W tym wyjątkowym i uroczystym dniu warto zastanowić się nad stworzeniem pięknej i klimatycznej atmosfery.

Co powiesz na powiew Grecji na Twoim weselu? Pomyśl o słonecznym piasku, błękicie nieba…

To właśnie Grecka plaża stała się naszą inspiracją do stworzenia pięknej linii mebli i dekoracji ślubnych #greckiewesele. Połączenie prostoty i minimalizmu z charakterystycznym wzorem paseczków oraz elementami naturalnego drewna to piękno, które zawsze zachwyca. Jest to idealna alternatywa przy jakże popularnych w ostatnim czasie weselach w plenerze.

Kolor błękitny i jego niezliczona ilość odcieni jest niewątpliwie najbardziej niepowtarzalnym znakiem Grecji. Błękit symbolizuje niebo oraz otaczające Grecję morze. Biel to kolor piany z morskich fal. Według mitologii to właśnie z niej wyłoniła się Afrodyta, bogini miłości i piękna.

Dlatego w naszej linii #greckiewesele przeplata się dużo koloru niebieskiego, połączonego z czystą bielą, a alternatywne połączenie koloru piasku oraz oliwkowej zieleni narzuca nam wręcz śródziemnomorski nastrój.

Kanapy oraz fotele ogrodowe SUN GRECO idealnie wtapiają się w ten klimat.

Warto wspomnieć o naszych autorskich stolikach ECO, wykonanych z sosnowego drewna, pochodzącego z recyklingu. W naszej ofercie występują one w trzech modelach.

Motywem przewodnim przy projektowaniu stolików była przede wszystkim prostota przeplatająca się z ekologicznym podejściem. Każdy stolik jest inny, ma inna barwę, a co najważniejsze jest niepowtarzalny co czyni go wyjątkowym. Bardzo lubimy takie rozwiązania!

Tworząc klimatyczny grecki klimat, nie zapomnieliśmy również o pięknych, błękitnych krzesłach ZORBAS – kwintesencja greckich uliczek i restauracji. Przywodzą one na myśl same przyjemne, wakacyjne wspomnienia oraz nadają każdej aranżacji lekkości i świeżości.

W naszej greckiej linii nie mogło zabraknąć także leżaków. Proste, minimalistyczne, z elementami niebieskich paseczków z dwoma wzorami do wyboru. Typowy must have, bo przecież w Grecji odpoczynek to podstawa.

Kropkę nad i, stanowią dekoracje stworzone na potrzeby greckiej scenografii. Duża ilość zieleni w donicach, muszelki zwisające z sieci, jakby były niedawno złowione prosto ze słonego morza. Niebieskie boje, latarenki, kamienie i wiele innych równie istotnych w greckiej tematyce.

Linia #greckiewesele powstała przede wszystkim z miłości do Grecji, ale również z intencją podzielenia się z nowożeńcami czymś co wydaje się niedostępne, a tak naprawdę jest na wyciagnięcie reki. Nasza oferta może być kompleksowa, ale nie musi.

Staramy się by w @goWEDDI  meble i dekoracje ślubne sprawiały dużo radości i jednocześnie wygody.

Wystarczy tylko zamknąć oczy i pomyśleć o swoich marzeniach.

My potrafimy je spełniać 🙂 –  goweddi.pl