Test – Czy lubisz chodzić na obcasach? Jej wysokość Panna Młoda

Wysokość obcasów może nieźle namieszać w i tak już pełnym zawirowań życiu Panny Młodej. Dylematy mnożą się na każdym KROKU:) Bo przecież nie wytrzymasz całej nocy na wysokich szpilkach, z drugiej zaś stron zawsze marzyłaś o pięknych pantofelkach do ślubu. A co z długością sukienki? A jeśli będziesz wyższa od Pana Młodego? A może jednak boso? Uff.

Wysokość obcasów musisz ustalić przed pierwszą przymiarką sukni ślubnej. Krawcowa wyrówna długość do butów, które weźmiesz ze sobą.

Wygoda

Zadbaj, by buty były wygodne – najlepiej skórzane. Postaw na sprawdzony fason. Aby dopasowały się do Twojej stopy i nie pozostawiły bolesnych odcisków, staraj się chodzić w nich regularnie na kilka tygodni przed ślubem.

Na wszelki wypadek

Przygotuj zapasową parę o podobnej wysokości obcasa. Będziesz mogła je zmienić w trakcie zabawy bez ingerencji w długość sukienki. Najlepiej, by były to noszone wcześniej, sprawdzone sandałki lub czółenka na koturnie.

Przestroga

Nigdy nie zmieniaj bardzo wysokich szpilek na baleriny – za długa sukienka nie pozwoli Ci na swobodną zabawę i taniec.

Nie lubisz chodzić w obcasach?

Nie lubisz chodzić w obcasach? Zaprojektuj wystrzałowe baleriny i zamów je u szewca! Twoje pantofelki mogą być haftowane, ozdobione kamyczkami lub klasycznie gładkie. ­

Tekst: Barbara Kwinta Autorka bloga:  bieneleve.pl