Jesienna edycja Targów Ślubnych Wedding – fotorelacja


W dniu 9 października 2022 – PGE Narodowy zamienił się w największy salon mody ślubnej w Polsce. Przyszłe Pary Młode mogły przeglądać setki sukien i garniturów od wiodących sprzedawców i marek ślubnych.

W nieustających, premierowych pokazach zobaczyliśmy kolekcje sukien ślubnych na rok 2023. Na wybiegu pojawiły się suknie ekskluzywnej marki Anna Kara – docenianej przez wydawnictwa i panny młode na całym świecie, projekty sukien ślubnych i wieczorowych polskiej projektantki Diany Walkiewicz – odnoszącej sukcesy na międzynarodowym rynku modowym oraz  suknie polskiej marki Adria, która to od ponad 30 lat ubrała tysiące szczęśliwych  panien młodych w swoje autorskie, niepowtarzalne projekty. Wyjątkową kolekcję inspirowaną gorącą Hiszpanią przedstawiła Paulina Mora , a uznana i wielokrotnie nagradzana projektantka gwiazd – Ewa Stepaniuk zaprezentowała najnowszą kolekcję sukien ślubnych i wieczorowych Haute Couture. Ponadto mieliśmy okazję podziwiać najnowsze, najpiękniejsze i najmodniejsze modele sukien z kolekcji: Julia Gastoł Atelier, salonu Mavi, Aleksadry Michalczyk, Juliette Atelier, White Angel Exclusive by Agnieszka Chuda, Salonu JK Kwiatek oraz  Ślubne Atelier K9 – Łukasz Przychodzeń. Po raz pierwszy na targach zaprezentowała się ekskluzywna polska marka Atelier MC Premium. W specjalnej strefie Wedding Dream Izabeli Janachowskiej można było obejrzeć najnowszą kolekcję sukni ślubnych 2023 z Izabela Janachowska Concept Store jak również poznać propozycje sukienek dla druhen, mam i świadkowych.

Pokazy foto: Marcel Zaborski

Równie mocno zaprezentował się sektor mody męskiej, który przedstawił najmodniejsze stylizacje dla panów. Najnowsze wzory garniturów, smokingów, koszul, obuwia i wszelkich dodatków wykonanych z najszlachetniejszych materiałów oferowały m.in marki: Tailors Club, Roland Moda Męska, Balamonte, Signor Leone, Cafardini, Recman, Dąbrowski & Góral, Giacomo Conti, eGarnitur Łódż, Zack Roman.

Odwiedzający targi mogli dobierać i przebierać z ogromnej liczby produktów i ofert przygotowanych specjalnie na to wydarzenie oraz otrzymać pełne kompendium wiedzy i moc różnorodnych inspiracji na idealny ślub i wesele m.in od firmy goWeddi, która stworzyła przepiękną strefę prezentując starannie wyselekcjonowaną kolekcję mebli i dekoracji ślubnych przeznaczonych na wynajem. Elegancja, świeżość i dobry smak to atuty, które sprawiają, że oferta goWeddi jest absolutnie wyjątkowa.

Tworzenie Targów Ślubnych Wedding zawsze daje nam olbrzymią satysfakcję. Spotkania i rozmowy w fantastycznej atmosferze z najlepszymi specjalistami z branży i cudownymi Młodymi Parami, a szczególnie wysłuchanie tylu pozytywnych opinii po wydarzeniu daje nam moc energii i mobilizuje do organizowania następnych targów na jak najwyższym, satysfakcjonującym wszystkich uczestników poziomie. Dlatego też z ogromną radością pragniemy poinformować, że kolejna edycja Targów Ślubnych Wedding odbędzie się 5 marca 2023 – do zobaczenia!

Reportaż foto: Kawka.fotografia