Kameralne wesela w Mille Vigiani Syta 93


Polskie tradycyjne wesela kojarzą się z całonocną huczną zabawą, dużą ilością gości, biesiadą i tańcami do białego rana. Czy tak musi wyglądać każde wesele? Oczywiście, że nie! Trendem, który w ostatnim czasie dominuje wśród wielu Par Młodych jest odejście od tradycyjnego przyjęcia na rzecz organizacji kameralnego obiadu poślubnego. Na wstępie warto wspomnieć, że żadna z form nie jest lepsza czy gorsza, każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Przy wyborze sposobu świętowania, Para Młoda powinna kierować się przede wszystkim własnym zdaniem i wizją: to w końcu ich wyjątkowy dzień.

 

Dlaczego warto zorganizować kameralne przyjęcie weselne:

 

  • ekonomiczne rozwiązanie – mniejsze wesele oznacza mniejsze obciążenie finansowe. Niekiedy decyzja o organizacji mniejszego przyjęcia wynika z chęci zaoszczędzenia pieniędzy. Pary Młode rozporządzając swoim budżetem muszą zestawić jednonocne wesele z innymi ważnymi wydatkami, takimi jak zakup mieszkania czy wspólne marzenia o podróżach.

 

  • więcej terminów – w dzisiejszych czasach czekanie na salę dwa lub trzy lata nie jest niczym nadzwyczajnym. Przy dużej ilości gości liczba dostępnych miejsc weselnych jest ograniczona. W takiej sytuacji Pary Młode cierpliwie czekają…Co jednak jeśli zależy im na szybszym ślubie? Wtedy idealnym rozwiązaniem jest organizacja mniejszego przyjęcia lub obiadu rodzinnego. Dostępność terminów na kameralne przyjęcia jest znacznie większa.

 

  • mniejszy stres – większe przyjęcia wiążą się z większymi przeżyciami i dużą dawką stresu. Znacznie łatwiej jest dopiąć wszystko na ostatni guzik przy organizacji przyjęć kameralnych.

 

  • atmosfera – świętowanie zawarcia związku małżeńskiego w wąskim gronie najbliższych sprzyja luźniejszej, rodzinnej atmosferze. Niezwykle ważnym jest, żeby czuć się swobodnie na swoim weselu i nie mieć wrażenia bycia otoczonym przez obcych ludzi.

 

  • własna wizja – niektóre Pary Młode zwyczajnie nie przepadają za hucznymi imprezami w tłumie ludzi. Znacznie lepiej czują się otoczeni gronem najbliższych osób, dlatego nie można wymagać od nich dostosowania się do oczekiwań społecznych o organizacji dużego wesela. Przy mniejszych weselach Pary Młode nie myślą w kategoriach „wypada czy nie wypada”, a organizują przyjęcie w ramach własnej wizji.

 

Lokale idealne dla organizacji kameralnych przyjęć weselnych to przykładowo restauracje i przestrzenie eventowe. Mille Vigiani Syta 93 mieszcząca się na warszawskim Wilanowie to niezwykła, nowoczesna, industrialna przestrzeń, która może być wynajęta na przyjęcie weselne. Sala, w której organizowane są przyjęcia, posiada przepiękny przeszklony sufit z lampkami (świetlik), co robi ogromne wrażenie na gościach i doskonale sprawdza się na różnego rodzaju przyjęciach.

 

Uroczystość może przybrać różne formy, od kameralnego obiadu weselnego dla kilkunastu osób, po wesele nawet do 100 Gości, w zależności od wizji Pary Młodej. Zarówno dekoracja sali, jak i menu są dopasowywane do indywidualnych potrzeb i gustu.

Bardzo popularnym rozwiązaniem jest organizacja obiadu poślubnego dla najbliższej rodziny, a wieczorem tego samego lub następnego dnia impreza dla przyjaciół i znajomych. Obiady poślubne często są krótszą, kilkugodzinną formą uroczystości, ale jak najbardziej możliwe jest również przygotowanie dłuższego przyjęcia. Na dachu budynku restauracyjnego istnieje możliwość zorganizowania przepięknej ceremonii zaślubin.

Każde przyjęcie jest inne, podobnie jak i każda Para Młoda, dlatego doradzimy i zorganizujemy wesele skrojone na miarę Państwa potrzeb.

 

millevigiani.pl/przyjecia-okolicznosciowe-wesela