Kampania Beauty Full „Pełne Piękna”


Kampania Beauty Full to ukłon marki Agnes Fashion Group w stronę kobiet, które noszą rozmiar plus size, czyli + 42. Ich wdzięk jest tak niezaprzeczalny, a suknie ślubne równie piękne, że czas rozprawić się ze stereotypami i pora zmieniać świat na lepsze. Wszystko w celu budowania większej świadomości i szacunku do ciała. Niezależnie od jego kształtu! Wiele dobrego zrobił ruch body positive i self love. Agnes Fashion Group także idzie tą drogą i projektuje suknie ślubne dla każdej kobiety, tak by czuła się w tym wyjątkowym Dniu najpiękniej. Wiemy, jak wydobyć walory różnych typów sylwetek, używając krawieckich sekretów. Nie zakrywamy Panny Młodej w rozmiarze XXL. Wydobywamy jej atuty. Dzięki temu kobiety w naszych sukniach wyglądają romantycznie, delikatnie, ultra kobieco w każdym rozmiarze, a przy tym elegancko i wrażeniowo. Okrągła Panna Młoda ma prawo błyszczeć, zachwycać, olśniewać! To zdrowe podejście do mody, która jest demokratyczna i ponad kanonami.

Co nowego do mody wnosi kampania Beauty Full?
To, że w salonach ślubnych w standardzie będzie można znaleźć działy z sukniami ślubnymi w większych rozmiarach, a nie suknie ślubne szyte na specjalne zamówienia. Poza tym zmiana musi się dokonać w świadomości społecznej.

 

Fakty mówią same za siebie: w ciągu ostatniego roku, na 10 tysięcy sprzedanych sukien ślubnych, tylko 9% było w rozmiarze 36! Na 10 tysięcy zamówionych sukien ślubnych, aż 27 % uszyliśmy w rozmiarze plus size, czyli + 42 ! To 2 500 kobiet, które w salonach Agnes znalazły wymarzoną suknię na swoją sylwetkę.

EFEKT MOTYLA

Przez lata niszczące kobiecą samoocenę stereotypy o rozmiarze plus size zrobiły wielką krzywdę. Teraz potrzeba czasu, by dowartościować ciało. Nie tylko te wychudzone, jakie prezentują wieszakowate modelki czy też okładki z gazet. Kobiety zapominają, że większość świata tak nie wygląda. Wąska grupa top modelek zawładnęła społeczną wyobraźnią, zwłaszcza kobiet. Mężczyźni zapytani o ich ideał piękna, wcale nie wskazują chudego ciała jako przykładu. Zwłaszcza zakochany mężczyzna, który nie widzi świata poza swoją wybranką. Jego oczy mówią wszystko. Wystarczy, że ona uwierzy, że jest dla niego najpiękniejsza. Pragniemy, by kobiety wyzwoliły się w końcu z wyobrażonego gorsetu. Ten namacalny dawno już został zdjęty, ale mentalny ciągle krępuje ruchy. Spłycanie oddechu, by wciągnąć brzuch. Garbienie się, by ukryć obfity biust. Zakrywanie bioder zbyt szerokimi spódnicami. To wszystko odbiera kobietom ich seksapil, którym powinny emanować. Taka jest ich natura i nie warto z nią walczyć, tylko afirmować. Uwaga – nie namawiamy do otyłości. Czym innym jest zagrożenie utraty zdrowia przez nadmierną otyłość, czym innym akceptacja zaokrągleń i tego, jak się wygląda. Zmieniajmy rzeczywistość, aby była gościnna dla każdego człowieka. Każdy z osobna ma moc zaklinania świata. To efekt motyla, jaki chcemy wywołać.

Beauty Full ma społeczną misję zmiany podejścia kobiet w rozmiarze + 42 do swojego wyglądu. Zależy nam, aby każda przyszła Panna Młoda wchodziła do salonu sukien ślubnych z dumnie podniesioną głową, z pewnością siebie i radością na twarzy. Pragniemy w tym pomóc, do czego zachęcamy media. Niech w świat pójdzie komunikat afirmujący ciało w każdym rozmiarze. Należy mu się szacunek i troskliwe podejście.

TWOJE WNĘTRZE WIDAĆ NA ZEWNĄTRZ

Można być okrągłą i lubić siebie. To nie pytanie, to twierdzenie! Na pewno w swoim otoczeniu każdy z nas spotkał osobę, która jest tego przykładem. Seksowną, zabawną, towarzyską. Świat leży u jej stóp. Znamy i podziwiamy na swoim polskim podwórku Dorotę Wellman, Katarzynę Miller, a za oceanem Oprah Winfrey, Jennifer Lopez, Beyonce, modelkę Ashley Graham. Ze swych okrągłości uczyniły atut i wyróżnik. Wyobrażasz sobie, żeby nagle schudły do rozmiaru 38? Na pewno straciłyby sporo ze swojej charyzmy. Świat pełen jest różnorodnych ludzi i na tym polega jego piękno. Aż nie do wiary, że w XXI wieku musimy walczyć ze stereotypami – my, ludzie nowocześni, kosmopolici żyjący w globalnej wiosce. Tak wiele dziś podróżujemy, nasze oczy są przyzwyczajone do odmienności. Skąd więc kompleksy tych, którzy wyglądają inaczej niż katalogowe piękności w rozmiarze XS? O paradoksie, nawet szczupłe dziewczyny nie są szczęśliwe w swoim ciele. Głodzą się, nie czerpią radości z życia, by sprostać wymogom popkultury i instagramowych stories. Media wylansowały ideał, do którego nie pasuje większość kobiet na świecie.

Powiedzmy to otwarcie – ciało to forma, która mieści nasze ja. A „ja” jest ciekawe, piękne, niepowtarzalne. Gromadzi myśli, marzenia, wspomnienia. Od tego, co mamy wewnątrz zależy to, jak nas postrzegają na zewnątrz. Nie wolno winić ciała za to, że czujemy się nieatrakcyjnie. Bo piękno pochodzi ze środka. Tylko dowartościowana osoba może siebie zaakceptować. A zakochana kobieta, która widzi podziw w oczach swojego wybranka, może przenosić góry! Zatem warto zmienić myślenie o sobie i naprawdę pokochać to, co pokazuje lustro. Z wałeczkami na brzuchu, okrągłymi biodrami, seksowną pupą w większym rozmiarze.

PIĘKNO NIE ZNA ROZMIARU

W Agnes nie chcemy zmieniać kobiet. Zwłaszcza dla tego jednego wydarzenia – Dnia Ślubu. Niech każda pozostanie sobą, taką, jaką ją pokochał wybranek serca. Bez obaw o dobór wymarzonej sukni ślubnej! Nasze kolekcje dopasowujemy do różnych figur. Mamy suknie we wszystkich rozmiarach. Każdej kreacji poświęcamy tak samo wiele uwagi i z każdej jesteśmy jednakowo dumni. Panna Młoda to dla nas gwiazda, którą dopieszczamy niezależnie od jej tuszy. Podkreślamy krągłości, czyniąc sylwetkę jeszcze bardziej ponętną. Wydobywamy atuty, skupiając się na eksponowaniu, a nie ukrywaniu. Naprawdę uważamy, że piękno nie ma rozmiaru. Nasze stylistki w salonach ślubnych potrafią jednym spojrzeniem oszacować, jaki model sukni będzie pasował do danej figury. Dlatego wizyta w salonie podczas przymiarki jest prawdziwą przyjemnością, niezależnie od rozmiaru.

To co nas wyróżnia i do czego dążymy z marką Agnes Fashion Group?

Aby w naszym kraju i na Świecie kobiety plus size miały możliwość przymierzenia produktu dopasowanego do siebie, bez uruchamiania wyobraźni podczas mierzenia sukni w dużo mniejszym rozmiarze. Pragniemy poszerzać świadomość społeczeństwa i namawiać do tego, aby:

  • w salonach sprzedażowych, były dostępne rozmiary powyżej 42
  • konstrukcja sukien, była dostosowana do kobiet okrąglejszych
  • klientki plus size miały więcej śmiałości i odwagi w akceptacji samej siebie

To od nas zależy jak będzie wyglądać świat i jakie miejsce w tym świecie zajmie temat plus size. To do nas należy moc tworzenia rzeczywistości i możliwość pomagania tym, którym brak pewności siebie. Stwórzmy pozytywny ruch w świecie mody, który pozwoli każdej z nas się nią cieszyć. Wykorzystajmy swój zasięg i wewnętrzny power. Sprawmy, że ktoś uwierzy w siebie i w ten najważniejszy dzień w życiu wejdzie dumnym krokiem.

Sprawdź najnowszą kolekcję  LOVELY NA ROK 2021.