Kolczyki, pierścionki, perły, spinki, wianki

– biżuteria potrafi zmienić ślubną stylizację. Sprawdźcie, jaka biżuteria ślubna jest trendy w 2018.

PERŁY

Mimo przesądów, perły są nadal popularne w modzie ślubnej. Pojawiają się nie tylko w zdobieniach na sukniach, ale także jako biżuteria i w ozdobach na włosy. W połączeniu z cyrkoniami, tworzą pełne blasku kompozycje, które dodadzą szyku każdej stylizacji. Także w sezonie 2018 nie zabraknie pereł ‒ będą one widoczne zarówno w stylizacjach classic, jak i glamour i vintage.

fot. Marcin Kmieciński

BOHO

Styl boho nadal z nami pozostanie. Będzie widoczny zarówno w propozycjach projektantów, jak i dekoracjach florystycznych i dodatkach. Bardzo dobrze wpisują się w ten klimat opaski oraz biżuteryjne wianki ‒ bo ma być lekko, dziewczęco i naturalnie. Zdobione cyrkoniami lub perełkami wianki założone nisko na czole nie odchodzą do lamusa, wręcz przeciwnie!

 

GAŁĄZKI we włosach

Ozdobne stroiki, mocowane z jednej strony głowy to hit ze światowych wybiegów, który pewnym krokiem wkracza na nasz, polski rynek. Zdobne gałązki idealnie pasują nie tylko do rozpuszczonych włosów, ale także do upięć ‒ wprawny stylista fryzur doskonale dopasuje taką ozdobę do wybranej przez Ciebie fryzury!

 

ZŁOTO

Klasyczne złoto na kilka sezonów zostało wyparte przez odcienie srebra. W sezonie 2018 zobaczymy jednak wielki powrót biżuterii w odcieniu żółtego złota! Taki kolor pasuje nie tylko do sukien w kolorze ciemnego écru, lecz także do wszelkich odcieni ivory.

fot. Marcin Kmieciński