Kolor roku 2019 – Living Coral jako motyw przewodni w stylizowanej sesji ślubnej


LIVING CORAL – ta barwa stała się naszym kolorem przewodnim całej stylizacji.  Po wybraniu koloru określiłyśmy cechy jakimi ma charakteryzować nasza sesja. Postawiłyśmy więc na śmiałą, odważną, współczesną i opartą na trendach koncepcję.  Chciałyśmy, aby pojawiła się geometria: złote, wysokie, geometryczne stojaki na kwiaty jak również zależało nam na dużej ilości zieleni. To była nasza baza, którą z pomocą fantastycznej i bardzo zdolnej dekoratorki Pani Urszuli Zacerkownej z Galerii Kwiatów w Łodzi, rozwijałyśmy.

Dzięki wyborowi proaktywnych podwykonawców mogłyśmy wykorzystać cały potencjał miejsca sesji, czyli restaurację Przerwa Catering and Design i zrobić aranżację na dwóch stołach! Jedna wersja jest pokazana na stole okrągłym, druga na prostokątnym. Mamy dwa zupełnie różne efekty, a jedyne co je różni, to kształt stołu i rozmieszczenie tych samych elementów. Na stole okrągłym znalazł się jeden złoty stojak z pięknym bukietem w kolorze greenery. Propozycja dekoratorki:  liście monstery zamiast standardowych podtalerzy wydawała nam się ryzykowna, ale jak widać to ryzyko się opłaciło. Botaniczny akcent w postaci właśnie tych ogromnych liści wspaniale podkręcił tę stosunkową prostą stylizację. Całość dopełniły modne geometryczne, złote świeczniki i pojedyncze kwiaty w kolorze living coral. Bardzo nam zależało, aby pojawiły się  świece stożkowe w kolorze przewodnim i złote sztućce, które miały dodać elegancji. Chciałyśmy, aby cala stylizacja była współczesna, ale jednocześnie zależało nam na tym, aby pokazać jak ważne jest słuchanie własnego głosu, poszukiwanie własnego stylu i podążanie za nim.

Nasza modelka  Martyna Ogiegło w roli Panny Młodej prezentuje się pięknie przede wszystkim dlatego, że została wydobyta i podkreślona jej uroda. Nadal delikatny, ale ogólnie robiący wrażenie makijaż z kolorem living coral na ustach i ciepłymi cieniami na powiekach idealnie podkreślał urodę naszej bohaterki. Delikatne upięcie, a do tego piękna suknia ślubna w kolorze kości słoniowej z modnymi aplikacjami w kształcie litery A. Model Maciej Kwiek to przykład współczesnego Pana Młodego, zdającego sobie sprawę z powagi sytuacji i podniosłości tego wydarzenia, ale jednocześnie nie tracący swojego luzu i charakteru: granatowy garnitur w kratę do tego piękne brązowe, podpalane buty, odważna fryzura, bordowa mucha i piękne złoto-srebrne spinki z granatowym kamieniem. Całość koncepcji dopełniła ściana za Parą Młodą, którą ozdabiał nonszalancko upięty materiał w kolorze Living Coral.

Druga wersja na stole prostokątnym, to bardzo elegancki, minimalistyczny efekt. Wszystkie dekoracje w postaci pojedynczych kwiatów, świec i świeczników pełnią tutaj rolę wyjątkowego bieżnika. Aby dodać charakteru całości zdecydowałyśmy się na postawienie jednego bukietu na złotym stojaku, a drugiego…na ziemi. Uzyskałyśmy asymetrię, którą idealnie wpasowała się w całą stylizację.

Wisienką na torcie jest papeteria wykonana z bardzo efektownego materiału vellum paper, przez Magdę Hodyrę z firmy Moimrencjami.  Zdjęcia wykonał utalentowany fotograf i pomysłodawca sesji Piotr Hołowienko z thisday.pl. Suknię ślubną użyczył salon Dress Please Studio Mody Ślubnej, garnitur Giacomo Conti. Makijaż i fryzura, to dzieło Katarzyny Cynkier z MAKE UP BY KAS. Piękne sztućce, które odpowiadają za ten powiew luksusu i elegancji, to sprawka firmy Złote sztućce do wypożyczenia, a za piękne krzesła chciavari odpowiada firma – Perfekcyjne Przyjęcia.
Całość została zorganizowana przez konsultantki ślubne: Annę i Aleksandrę Ułańskie z gotowenaslub.pl