Księżniczka na ślubnym kobiercu. Metamorfoza Joanny Cesarz


Każda kobieta pragnie zachwycać podczas swojego ślubu, niezależnie od noszonego rozmiaru. Marka sukien ślubnych Agnes Fashion Group inspiruje i zachęca kampanią Beauty Full, by z odwagą prezentować swoje kształty, zwłaszcza w tym szczególnym dniu. Program Metamorfozy realizowany pod okiem ekspertów Agnes i z gościnnym udziałem pierwszej polskiej Super Modelki Plus Size Joanny Cesarz, zachęca wszystkie kobiety do czarów. Tak, warto zamieniać siebie w księżniczki i królowe! Od tego jest ślub. Tu działa magia i warto to podkreślić suknią oraz całą oprawą. 

Pierwsza polska „Supermodelka Plus Size” – to brzmi dumnie. Jest nią Joanna Cesarz, zaledwie 23-letnia dziewczyna, która tak mocno inspiruje inne kobiety do akceptacji i pokochania siebie. W każdym rozmiarze. Chętnie pokazuje się w skąpych ubraniach czy stroju kąpielowym na Instagramie, zbierając wielki aplauz. Nie dziwi więc, że to właśnie ona została zaproszona przez markę ślubną Agnes do reprezentowania kampanii Beauty Full w programie Metamorfozy. Chodzi w nim nie tyle o zupełną zmianę wizerunku, a odczarowanie krążących stereotypów, że pewne modele ubrań czy sukni, są zarezerwowane tylko dla szczupłych.

Joanna Cesarz czuje się królową życia i to widać, słychać. W każdym swoim geście, spojrzeniu czaruje, ciesząc się ze swoich walorów. Nie sposób oderwać od niej oczu. Joasia przyznaje, że od dziecka wiedziała, że chce wstąpić na ślubny kobierzec, przypominając księżniczkę z Disney’a. Inspirowały ją bajkowe, piękne niewiasty i ten obraz został w głowie do dziś. Ich suknie podkreślały kobiece wdzięki: biodra, talię, biust. Dziś dawna mała Joasia, teraz dorosła Joanna, utożsamia się z wizerunkiem królowej. Bo jest ona dostojna, pełna godności. Do królewskich sukni pasuje styl glamour, połyskujące dodatki, wielkie żyrandole i pałacowy szyk. Do tego złoto, które Joanna chętnie wybiera. – „Wiesz dlaczego tak się dzieje? Bo intuicyjnie czujemy, jaki mamy typ urody i co jest dla nas odpowiednie. Złoto pasuje do Twoich oczu i odcienia skóry” – komentuje Elżbieta Lepianka. To ona jako kreator wizerunku i stylistka Metamorfoz, zaproponowała kilka modeli sukien ślubnych, które odpowiadają marzeniom Joanny. W każdej z nich dziewczyna wygląda olśniewająco.

Suknie utkane z marzeń

Pierwsza wybrana suknia ślubna wydobywa kuszący dekolt, prezentując go w modnym kształcie litery V. Lekko opadające ramiączka wnoszą powiew dziewczęcości, co czuje Asia. „Tak, tak!” – zareagowała na tę kreację. Jednak to dopiero początek.

Drugi model to urzeczywistnienie baśni. Blask, mieniące się drobinki, wiele warstw i aplikacje w łezkę. Joanna zareagowała…łzami  w oczach!

Następna suknia odeszła od kroju klasycznej księżniczki. Stylistka Elżbieta Lepianka prowokacyjnie zaproponowała akurat taki krój, by zmienić myślenie Joanny Cesarz o tym, że królewsko można wyglądać tylko w klasycznej sukni a la księżniczka. Ta jest zwiewna, z dopinanymi rękawami.

Czyżby czwarta suknia była w stylu boho, którego Asia nie zamierzała zapraszać na swoje wesele? A jednak! I ta prowokacja Elżbiety Lepianki zaskoczyła nasza supermodelkę.

Niech się stanie bajka – dodatki i dekoracje

Program Metamorfozy to nie tylko wybór sukni ślubnej, ale także zachęta do konsekwencji w oprawie wesela. Jeśli Joanna tak kocha glamour, to następnym krokiem po sukni, będzie wybór dodatków, dekoracji. Wszystko to powinno być „z jednej bajki”. Najlepiej tej Disneyowskiej! Podczas Metamorfoz zaproponowano Joannie połączenie pudrowego różu i złota, jako dominujących odcieni na sali weselnej. Stół w takim wydaniu wygląda przepięknie, co potwierdziła zachwycona Asia Cesarz. O ile łatwiej będzie jej organizować swoje wesele, gdy ma już tak wytyczony kierunek!

Ślub na głowie

Co z włosami? Fryzura potrafi wydobyć z panny młodej prawdziwą królową. Stylista fryzur Patryk Nadolny zaprezentował na włosach Joasi Cesarz iście królewskie uczesanie z koroną dla podtrzymania stylu.

Takie ładne oczy  – kreska wystarczy

Dysponując tak uwodzicielskim spojrzeniem, jakim może pochwalić się Joasia, wystarczy w makijażu sama klasyczna kreska na powiekach. Wizażystka Paulina dodała mieniące się złoto, by dopełnić wyglądu glamour.

 

Ach, królową być!

W efekcie Metamorfoz, Joanna Cesarz została wyposażona w cały pakiet propozycji, tworzących spójny wizerunek panny młodej w królewskim wydaniu. Supermodelka Plus Size przyznała, że nie może się doczekać swojego ślubu, choć jeszcze nie ma nawet wyznaczonej daty! Jej marzenie o księżniczce na ślubnym kobiercu nabrało realnych kształtów – kobiecych kształtów. Metamorfoza udowodniła, że naprawdę nie ma powodu, by się obawiać przymiarek sukien ślubnych, jeśli się nosi większe rozmiary ubrań. W Agnes Fashion Group wszystkie kobiety mogą poczuć się jak w bajce.

Zobacz całą kolekcję ⇒♥ LOVELY 2021