Kto planuje ślub, niech zakreśli sobie w kalendarzu 19-20 października 2019!!!


Największa ślubna inspiracja tego sezonu! 

Najliczniej odwiedzane  www.targislubnewedding.pl

Kto planuje ślub, proszony jest o zakreślenie sobie w kalendarzu 19-20 października 2019 – widzimy się na PGE Narodowym !!!
Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najlepszych wystawców z branży ślubnej.

W trakcie dwóch dni, odbędą się panele i warsztaty z profesjonalistami i nieustające pokazy mody, które poprowadzi Rafał Maślak – model i bloger modowy. Specjalną choreografię do pokazów przygotuje utytułowany tancerz i choreograf Żora Korolyov.
W niesamowitej atmosferze panującej na targach, tysiące narzeczonych z całej Polski, pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady, otrzymają moc inspiracji i porad do przygotowania idealnego ślubu i wesela.
Podczas dwudniowego święta dla planujących ślub Targi ślubne Wedding zaprezentują – ponad 200 wystawców, ekskluzywne kolekcje polskich i światowych projektantów na sezon 2020, warsztaty i panele dyskusyjne z ekspertami, a także niespotykane promocje i rabaty. Po raz kolejny udowodnimy, że w polskiej branży ślubnej i okołoślubnej dzieje się wiele.

 

KUB BILET ⇒ https://slubzwedding.pl/sklep/

Targi Ślubne Wedding to wydarzenie skierowane do par młodych, świadków, ale również do ich rodzin i przyjaciół.
Targi Ślubne Wedding kreują nowoczesną przestarzeń, wyznaczając trendy na nowy sezon w najbardziej prestiżowym miejscu w Europie na PGE Narodowym. Na 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanej specjalnie na to wydarzenie.
Targi oddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne, oryginalne i na światowym poziomie.
Dla odwiedzających wystawcy przygotowali wysokie rabaty i liczne promocje, a organizatorzy moc atrakcji, konkursów, niespodzianek i upominków. Do zobaczenia !
www.targislubnewedding.pl

 

Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wystawców z całej branży ślubnej.  Organizowane są w najbardziej prestiżowym miejscu w Polsce na PGE Narodowym. Idealna lokalizacja, funkcjonalna powierzchnia i nowoczesna infrastruktura obiektu, a także doskonała komunikacja i przyjazna przestrzeń miejska wokół sprawiają, że odbywające się tam targi są najchętniej odwiedzane przez pary narzeczeńskie.

 

W specjalnej strefie URODA i ZDROWIE na odwiedzających będą czekać  eksperci różnych specjalizacji:  styliści fryzur, barberzy, makijażyści,  styliści paznokci,  kosmetolodzy, dietetycy, trenerzy personalni,  stomatolodzy i specjaliści od medycyny estetycznej. Każdy z odwiedzających będzie mógł skorzystać z porad ekspertów, dokonać zakupów w promocyjnych cenach oraz skorzystać z bezpłatnych próbnych makijaży i fryzur.

Nietuzinkowi i kreatywni wystawcy przygotowali nie tylko wyjątkowe promocje i rabaty ale, pokażą inspiracje w każdej kategorii od biżuterii, dekoracji, kulinariów przez  wizaż,  aż do mody ślubnej  zarówno dla niej jak i dla niego. Na targach odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanej specjalnie na Targi Ślubne Wedding.

 

 

Nie może WAS tam zabraknąć!

Bądź z nami na wydarzeniu –  facebook.com/events

KUB BILET ⇒ https://slubzwedding.pl/sklep/

FOT: kubaszymczak.pl

jakubgadzalski.pl