Magiczne wesele w góralskim stylu


Wesele w stylu glamour, boho, a może klasycznym? Tym razem postaw na ciepłe, góralskie akcenty! Elegancja połączona z zakopiańskim stylem sprawi, że Wasze wesele będzie oryginalne i niezapomniane. Idealnym miejscem na organizację takiego przyjęcia jest restauracja Góralska Tradycja w Zakopanem. Wesele w góralskim stylu to propozycja nie tylko dla stałych mieszkańców, ale i dla miłośników gór. Charakterystyczna dla Podhala drewniana architektura, typowe regionalne hafty i barwy oraz lokalne potrawy sprawiają, że coraz więcej Młodych Par decyduje się na wesele w góralskim klimacie.

3 W JEDNYM:  MIEJSCE, WYKWINTNA KUCHNIA, CHARAKTER

Każdy element wystroju Góralskiej Tradycji jest dopracowanym dziełem sztuki stworzonym przez rzemieślników z Podhala, związanych z góralską sztuką i rzemiosłem od lat. Całości dopełnia zapierający dech w piersiach widok  na panoramę Tatr. Góralska Tradycja łączy elegancję z góralską fantazją, a przepiękne wnętrza dodadzą charakteru Waszej uroczystości. Od wejścia, do którego można podjechać bryczką, zostaniecie przywitani tradycyjnie – chlebem i solą. Regionalne potrawy, bazujące na lokalnych produktach, przyrządzane są i podawane w nowoczesny sposób przez szefa kuchni Grzegorza Miśtę, zachwycą smakiem wszystkich gości. Menu ustalane jest indywidualnie na życzenie i potrzeby Państwa Młodych, cukiernicy przygotują dla Was wspaniały tort, który ujmie smakiem wszystkich weselników. Restauracja pomieści 80 osób, a na najmłodszych gości czeka pokój zabaw.

Góralska Tradycja jest częścią grupy Bachleda, dlatego oprócz przyjęcia weselnego Para Młoda i weselnicy mogą skorzystać z oferty noclegowej w hotelu Mercure Kasprowy Zakopane lub nowo otwieranego Bachleda Resort Zakopane. Po weselnej nocy oferowane jest śniadanie dla gości oraz poprawiny na Wasze życzenie. Tuż przed ślubem Panna Młoda oraz jej druhny mogą zarezerwować usługi beauty – w Wasze ręce hotel oddaje ekskluzywną strefę spa, fryzjera oraz makijażystkę, które zadbają o Wasz piękny wygląd w tym najważniejszym dniu. Dodatkowo grupa Bachleda dysponuje florystką, fotografem, DJ-em oraz zespołem góralskim, który porwie do tańca wszystkich gości. Jeśli Waszym marzeniem jest ślub w plenerze – Góralska Tradycja dostarczy poczęstunek dla gości.

Profesjonalne przygotowanie uroczystości „od A do Z” oraz ciepłe i eleganckie wnętrza w niepowtarzalnym góralskim klimacie sprawią, że zorganizowane przyjęcie będzie wydarzeniem bardzo długo i bardzo dobrze wspominanym przez Was i Waszych Gości.

ZORGANIZUJ WESELE MARZEŃ W GÓRALSKIEJ TRADYCJI – TO TUTAJ  ZACZYNAJĄ SIĘ  PIĘKNE HISTORIE

Góralska Tradycja,  Krupówki 29, Zakopane.  tel. +48 18 200 03 74

WWW.GORALSKATRADYCJA.PL