Marynarka ślubna z twoim zdjęciem


Sposobów na wyróżnienie się Panów w modzie ślubnej jest zdecydowanie mniej niż wśród Pań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Młodych Panów, marka Giacomo Conti stworzyła zupełnie nową ofertę pt. Unikalna Podszewka, w usłudze Szycia na Miarę. Od teraz Panowie mogą zamówić marynarkę lub garnitur ze swoimi zdjęciami, wydrukowanymi na podszewce. To innowacyjna usługa na polskim rynku.

Podszewka wykonana jest z wysokiej jakości wiskozy. A fotografie wydrukowane są na niej w postaci czarno-białego kolażu. Pan Młody może udostępnić zdjęcia kolorowe lub czarno-białe, natomiast grafik przekształci je do postaci czarno-białej, gotowej pod druk na tkaninie. Zdjęcia nie muszą być wysokiej jakości, czasami wystarczą te udostępnione ze smartphona. Liczba użytych do kolażu zdjęć to 4 do 6. Aby poznać więcej wytycznych, zapraszamy na stronę tutaj

Marynarka lub garnitur z Unikalną Podszewką to fantastyczna okazja dla Panów Młodych aby celebrować najważniejszy moment w życiu jakim jest ślub w niespotykany dotąd sposób. Zdjęcia z ukochaną, podczas pobytu na wakacjach, zdjęcia rodzinne to ulotne momenty, które można zachować w piękny sposób przy sobie, skryte po wewnętrznej stronie marynarki.

Unikalna Podszewka kosztuje 299zł i jej koszt należy doliczyć do odszycia marynarki lub garnituru w programie Szycie na Miarę. To ekskluzywnej jakości usługa, która jest na miarę kieszeni Polaków. Garnitury szyte są metodą Made to Measure. Jest to usługa najwyższej jakości nawiązująca do tradycyjnego krawiectwa, co wiąże się z perfekcyjnym wykończeniem każdego detalu. Idealne ubranie jest tworzone od podstaw z udziałem klienta, co jest kluczem do stworzenia garnituru spełniającego wszelkie oczekiwania Pana Młodego.

KONKURS Powiedz Tak – Wygraj 500 zł – szczegóły                                    giacomo.pl/powiedztak