Mieszkanie nowożeńców – dekorujemy salon efektownymi naklejkami!

Dla wielu ślub jest najważniejszym wydarzeniem w życiu. Pełne emocji przygotowania, wybieranie sukni i garnituru, zapraszanie gości, czuwanie nad tym, by wszystko było dopracowane w każdym calu i wreszcie wesele! Następnego dnia para budzi się już jako nowożeńcy i zaczyna zupełnie nową przygodę. Zmiana stanu cywilnego i obrączki na palcu to nie jedyna przemiana, jaka powinna wówczas nastąpić. Warto także zadbać o to, by zwyczajne dotychczas mieszkanie przekształciło się w przytulne gniazdko nowożeńców. Pomogą nam w tym efektowne naklejki do salonu.

Dzięki zmianom obyczajowym i kulturowym bardzo wiele narzeczonych mieszka razem już przed ślubem, dlatego po weselu ich codzienne życie nie zmienia się tak znacząco, jak miało to miejsce choćby w przypadku naszych dziadków, gdzie panna młoda zamieszkiwała ze swoim mężem dopiero po kościelnej ceremonii. Wówczas następowało wspólne urządzanie domu czy mieszkania. Warto wrócić do tego zwyczaju, nawet wtedy, gdy nasze wspólne gniazdko już przed ślubem było w pełni zaaranżowane. By odświeżyć jego wygląd i zaznaczyć, że teraz mieszkamy w nim już nie jako narzeczeni, a małżeństwo, wystarczy naprawdę niewiele – jeden, wyrazisty akcent w postaci naklejki do salonu. To najlepszy i najszybszy sposób, by przeprowadzić efektowną metamorfozę nie zmieniając jednocześnie gotowego wystroju. Zaletą takiej ozdoby jest to, że do jej przyklejenia nie potrzebujemy kleju, ani specjalistycznych narzędzi. Samoprzylepny materiał to strzał w dziesiątkę, ponieważ nie ma ryzyka, że pobrudzimy pokój. Montaż przeprowadzimy w zaledwie parę chwil nawet dzień po weselu!

Co może się znaleźć w pokoju dziennym świeżo zaślubionej pary? Szeroki wybór wzorów sprawia, że dosłownie wszystko. Warto jednak poszukać przedstawienia, którego charakter będzie pasował do sytuacji, która zmotywowała nas do przeprowadzenia metamorfozy. Będzie romantycznie, ale stylowo, uczuciowo, ale nie kiczowato. Zobaczcie, jakie propozycje przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

https://myloview.pl/naklejki/wg-wnetrz/salon/

Twoje serce jak na dłoni

Jakie są symptomy pierwszych szkolnych miłości? Zamglone spojrzenie, przyspieszone tętno i kreślone długopisem serduszka, które pokrywają marginesy w zeszytach. Serce to jeden z najpopularniejszych symboli rozumianych na całym świecie właśnie dlatego nie mogło go zabraknąć wśród naszych propozycji. Kluczem do dekoracyjnego sukcesu jest jednak znalezienie odpowiedniego wzoru, który będzie oryginalny i zaskakujący. Klasyczne czerwone serce sprawdzi się jako tymczasowa ozdoba w dniu walentynek. My stawiamy na nietypowe przedstawienie: mozaikę złożoną z kolorowych kwadracików lub geometryczną formę przywodzącą na myśl origami. Takie serca będą doskonale wyglądać w nowoczesnym wystroju. Miłośnikom odważnych aranżacji proponujemy natomiast naklejkę w kształcie prawdziwego, anatomicznego serca.

Wyraź swoje uczucia

https://myloview.pl/

Bardzo dużą popularnością cieszą się typograficzne akcenty. Napisy znajdziemy na plakatach, obrazach czy fototapetach. Naklejki ścienne do salonu ze słynnym cytatem lub powiedzeniem sprawią, że wnętrze zyska nie tylko efektowną, ale także wartościową ozdobę. Tylko od nas zależy, na jakie hasło się zdecydujemy: „Home is not a place. It’s a feeling”, „All you need is love” czy „Collect moments not things”. Do wyboru mamy jednak nie tylko treść przesłania, ale także rodzaj czcionki i jej oprawę graficzną. Możemy sięgnąć po minimalistyczny, czarno-biały napis, przypominający odręczne pismo cytat lub drukowane litery zaprezentowane na tle krajobrazu. Aby taka dekoracja dobrze wyglądała musimy dopasować ją stylistycznie do urządzonego salonu.

Salon usłany kwiatami

Ponadczasowym, zawsze modnym i uniwersalnym sposobem na dekorację wnętrza są floralne motywy. Żeby nabrały jednak oryginalnego i wyjątkowego charakteru w mieszkaniu nowożeńców powinny to być rośliny, które odegrały istotną rolę w tym związku. Może były to tulipany przyniesione na pierwszą randkę, słoneczniki, którymi świętowaliście pierwszą rocznicę lub białe róże, które towarzyszyły zaręczynom? Wśród bogatej oferty naklejek ściennych bez trudu znajdziemy takie gatunki kwiatów jakich szukamy. Bez względu na to, czy będą to egzotyczne orchidee czy nasze polne maki, dzięki nim stworzymy unikalny nastrój przypominający nam najpiękniejsze, wspólnie spędzone chwile.

Pejzaż pełen wspomnień

Nasza ostatnia propozycja to połączenie dekoracji niezwykle efektownej i praktycznej. Aranżując mieszkanie mamy wpływ na wiele jego aspektów, jednak wydaje się, że metraż nie podlega żadnym negocjacjom. Jeśli dysponujemy niewielką przestrzenią, to w żaden sposób jej nie rozciągniemy. Istnieje jednak pewne rozwiązanie, które pozwoli nam optycznie powiększyć pokój. Naklejki dekoracyjne na ścianę do salonu z malowniczym krajobrazem sprawią, że, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, przestrzeń będzie się wydawać o wiele większa. I w tym przypadku warto zdecydować się na pejzaż, który przypomina nowożeńcom wyjątkowe chwile – pierwsze wspólnie spędzone wakacje nad morzem lub wyjazd w góry zwieńczony zaręczynami.

Dekoracja mieszkania nowożeńców to wyjątkowo przyjemny sposób, by rozpocząć zupełnie nowy, wspólny etap swojego życia. Efektowne naklejki w mgnieniu oka zamienią zwykłą aranżację w wystrój, który jest nie tylko piękny, ale także bogaty w znaczenia, wspomnienia i uczucia, które nas ze sobą związały.