Najnowsza kolekcja ślubna – Maciej Zień


Różnorodność bieli, delikatność jedwabiu, plastyczność organzy, majestatyczna lekkość. Oryginalność, niepowtarzalność stylu, nuta ekstrawagancji, zjawiskowość. Suknia ślubna to coś więcej niż tylko kreacja – to odzwierciedlenie marzeń pielęgnowanych od dzieciństwa o tym jedynym, wyjątkowym dniu.

Maciej Zień zawsze stawia kobietę i jej potrzeby na pierwszym miejscu – stara się tworzyć kreacje dla nowoczesnych, ale pełnych klasy przyszłych panien młodych.  Najnowsza kolekcja ślubna to nie tylko długie, kaskadowe suknie, ale również krótsze modele niezmiennie zachwycające swoją przestrzenną formą. Swoją premierę mają również dwie nowe sukienki z lejących, żakardowych jedwabiów. Różnorodność detali, subtelność i najwyższa jakość – tym niezmiennie charakteryzuje się linia Bridal Macieja Zienia.

„…i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to, że Cię nie opuszczę aż do śmierci.”

Polska to kraj w którym temat ślubu jest czymś więcej niż sam obrządek – jest to wielowiekowa część naszej kultury, tradycji oraz systemu wierzeń. Tworząc kampanię dla Macieja Zienia linii Bridal chciałam uchwycić coś tak ulotnego jak marzenie senne małej dziewczynki. Może przewrotnie, ale postanowiłam skupić się na samej pannie młodej – bez zwyczajowego, ślubnego entourage. Dziewczyna zaprasza nas do swojego snu. Pałacowe wnętrze nadaje historycznych ram tak, aby w ich środku malowały się już tylko nowoczesne formy projektów Maćka. Panna młoda jest poważna i skupiona na, może, ostatniej chwili przed wejściem w nowy etap życia.

Towarzyszymy jej w podróży jeszcze nie wiedząc komu złoży przysięgę. A może słowa „Ślubuję Ci” wypowie do siebie sama?

– Charlotte Tomaszewska

Fotografia: Ola Bydłowska, dyrekcja kreatywna: Charlotte Tomaszewska,  stylizacja: Charlotte Tomaszewska, make up: Kamila Vay, włosy: Staś Sirchenko 

Film ⇒ https://vimeo.com/450041120

Film: reżyseria i zdjęcia: Julia Kuzka, dyrekcja kreatywna: Charlotte Tomaszewska, stylizacja: Charlotte Tomaszewska