Nareszcie sami!

Śluby i towarzyszące im przyjęcia weselne są coraz bardziej spersonalizowane. Planujemy te wydarzenia w najdrobniejszych szczegółach – zamieszczacie osobiste słowa na zaproszeniach, długo wybierasz suknię, w której powiesz najważniejsze „TAK” w twoim życiu. Starannie planujecie dekorację kościoła czy urzędu, sali weselnej. Długo dyskutujesz z fotografem, który ma uwiecznić te ważne momenty na zdjęciach – sesja narzeczeńska, przedślubna, ślubna …

Ponieważ jest to Wasz wieczór śmiało możecie zaplanować również zakończenie tego pięknego dnia –  Waszą noc poślubną.

Pięknie udekorowana sypialnia w Waszym mieszkaniu bądź apartament w hotelu będzie pyszną wisienką na Waszym weselnym torcie. A Wy zmęczeni po miesiącach przygotowań i długim dniu pełnym bądź co bądź nie tylko niespodzianek ale i obowiązków będziecie  mogli odpocząć w takim otoczeniu, na jakie macie ochotę.

Coraz więcej par decyduje się również uwiecznić tę część wieczoru na pamiątkowych zdjęciach.  Niezależnie czy planujecie prywatną sesję czy nie, możesz zadbać o strój, również na tę część wieczoru.

Każda panna młoda chce wyglądać w dniu śluby jak milion dolarów. Aby uzyskać wymarzony efekt „męczy się” całą noc w butach na wysokim obcasie, często niezbyt wygodnej i ciężkiej sukni i w sztywnych warstwach bielizny, która ma za zadanie utrzymać wszystko na swoim miejscu. Po kilku a nawet kilkunastu godzinach Twoje ciało chce po prostu odpocząć. Dlatego na zakończenie całego wieczoru warto przygotować coś naprawdę wygodnego.

Doskonałym wyborem będą miękkie i lejące satyny czy muśliny. Świetna jakościowa dzianina również miękko otuli Twoje ciało i niczym nie będzie krępować ruchów.  Odpowiedni fason i krój sprawią, że nawet bez fiszbin w miseczkach czy sznurowania w talii będziesz wyglądała pięknie i zmysłowo. Twarzowy kolor sprawi, że nawet po całej nocy będziesz wyglądała pięknie i świeżo.

 

Przysłowiowe „Pozwól mi się przebrać w coś wygodniejszego” wcale nie będzie tu podszyte ironią.  W wygodnym, doskonale zaprojektowanym stroju poczujesz się jak bogini a już tylko od Waszej wyobraźni i samopoczucia będzie zależało, czy będziesz w tym stroju spać, pić szampana czy tańczyć sam na sam w pięknej romantycznej scenerii.

Biel kiedyś była zarezerwowana dla niewinnych panien młodych.  Nawet jeśli nie jesteś już tak całkiem niewinna i nie jesteś tradycjonalistką, biała czy kremowa bielizna na noc poślubną może być nawiązaniem do całości look’u panny młodej w ten wieczór. Jeśli w jasnej koszulce będziesz czuła się bardziej jak panna młoda czy Pani X śmiało wybierz model w takim kolorze. Świetnie rozświetli Twoja cerę niezależnie od Twojej karnacji czy koloru włosów. Pamiętaj o okryciu na rano – możesz je założyć na koszulkę lub nagie ciało.

 

Jeśli jednak w tę szczególną noc masz ochotę na odrobina szaleństwa wybierz model w zupełnie innym kolorze- postaw na  elegancką czerń, zmysłową, energetyczną czerwień czy delikatne pastele. Tylko od Ciebie zależy kim będziesz tej nocy.

 

Nie przejmuj się, jeśli będziesz tak zmęczona, że nie będziesz miała siły przebrać się w przygotowany strój – z pewnością zmieści się do walizki i  wymarzoną noc poślubną lub kilka nocy możesz świętować podczas podróży poślubnej  lub w dowolny wieczór, w  który będziecie mieli na to ochotę.

coemi.pl