Niezapomniany wieczór panieński w SPA


Co przychodzi nam na myśl, gdy słyszymy hasło „wieczór panieński”? Pierwsze skojarzenia to najczęściej limuzyna, klub, szarfy i balony. A gdyby tak odejść od utartego schematu i zorganizować tę imprezę inaczej?

Chwila oddechu w przedślubnej bieganinie, wyciszenie i relaks, wspólny czas, spędzony w kameralnym gronie. Wieczór panieński w SPA przypadnie do gustu królowym parkietu i stroniącym od wizyt w klubach domatorkom. Zobaczcie tę inspirującą, pełną ciepła i uśmiechu sesję wykonaną w Esteem Beauty .

Kojąca moc masażu

Świat pędzi w zawrotnym tempie, a my ciągle próbujemy za nim nadążyć. Nic dziwnego, że jesteśmy zestresowane i spięte. Chwila rozluźnienia należy się każdej z nas, dlatego z masażu relaksacyjnego korzysta zarówno Panna Młoda, jak i przyjaciółki przyszłej mężatki. Panna Młoda na pewno doceni odprężający masaż twarzy, który zredukuje oznaki zmęczenia i „wygładzi” zmarszczki. W czasie gdy najbliższe koleżanki Panny Młodej są masowane, ta może zażywać kojącej kąpieli. W Esteem Beauty na odważne dziewczyny czekają również zabiegi w formie warsztatów – pod okiem specjalistki nakładamy sobie wzajemnie maseczki i masujemy twarz.

Wyjątkowy dzień – wyjątkowy wygląd

W ten specjalny wieczór niech Panna Młoda i jej przyjaciółki poczują się wyjątkowo. Po zabiegach pielęgnacyjnych warto skorzystać z usług makijażystki i stylistki fryzur, by każda z dziewczyn wyglądała jak gwiazda filmowa. Piękny make-up, luźne upięcia, fale, loki, a dla Panny Młodej oczywiście wianek. W końcu wieczory panieńskie nazywano kiedyś „wianeczkami”, a kobiety oprócz wypieku tradycyjnego kołacza weselnego, plotły wianki.

Coś dla ciała, coś dla ducha

Zrelaksowane i pięknie wyglądające Panna Młoda oraz jej przyjaciółki mogą odprężyć się przy muzyce na żywo. Nie musimy wychodzić z salonu beauty w poszukiwaniu koncertu, mini recital w SPA również jest możliwy i z pewnością będzie niesamowitą niespodzianką dla Panny Młodej – nie codziennie dostaje się w prezencie prywatny koncert. Organizacja takiego przedsięwzięcia może nie być bułką z masłem, dlatego warto rozważyć czy do pomocy nie będziemy potrzebować profesjonalistki – konsultantki ślubnej.

Let’s celebrate!

Przyszedł czas na najmniej oficjalną część wieczoru panieńskiego – świętowanie! Po toaście za Pannę Młodą i rozpakowaniu prezentów, możemy bez wyrzutów sumienia kosztować pyszne słodkości, śmiać się i gadać do późnej nocy. Miłej zabawy i niezapomnianych wrażeń!

Organizacja

JWZ Wedding Planner – https://www.instagram.com/jwz.weddingplanner/

Esteem Beauty – https://www.instagram.com/esteembeautywroclaw/

Team

Zdjęcia – https://www.instagram.com/martamacha_photoproduction/

Video – https://www.facebook.com/marzejkomedia; https://www.instagram.com/ohheyprismo/

– wili wianki – kwiaty i dekoracje – https://www.instagram.com/wili.wianki.kwiaciarnia/

– mam wypieki – tort i słodkości – https://www.instagram.com/mamwypieki/

– justyna wróbel – fryzury – https://www.facebook.com/MakijazAirbrush

– polka make up – makijaż – https://www.instagram.com/polka_makeup/

 – juicy concept – soki – https://www.instagram.com/juiceconcept/

 – silesian winery – wina – https://www.instagram.com/silesianwinery/

 – le brate – szlafroki – https://www.instagram.com/lebrate/

– maria makrama – makramy – https://www.instagram.com/maria.makrama/

– mundaka – biżuteria – https://www.instagram.com/mundaka_jewellery/

– jazz a minute – muzyka na żywo – https://www.facebook.com/kasiabergermusic

– easy living – prezent i akcesoria do masażu twarzy- https://www.instagram.com/easylivin_co/

– decoki – elementy dekoracyjne – https://www.instagram.com/tu_decoki/