Nowe trendy weselne, które mogą się nie spodobać Waszym Rodzicom.

Wszystko się zmienia wokół nas pojawiają się też nowe trendy weselne, które nie wyglądają już jak kiedyś co może nie spodobać się Waszym Rodzicom.

 

 1. Pominięcie w menu weselnym klasycznego jedzenia na rzecz potraw bezglutenowych czy wegańskich.
 2. Tworzenie stron ślubnych, które mają na celu udzielanie informacji gościom o szczegółach Waszego ślubu jak mapa pokazująca gdzie dokładnie odbywa się ceremonia, harmonogram ślubu, lista prezentów czy baza hoteli. Daje ona możliwość dodania zdjęć zrobionych przez Waszych gości ,po  przez komunikację za pomocą strony internetowej Wasi rodzice mogą przegapić niektóre szczegóły ślubu.
 3. Minimalistyczne i nowoczesne dekoracje, surowe i proste formy.

  pinterest.com

  pinterest.com

 4. Zmniejszenie liczby gości, kameralne wesela. Pary młode nie chcą zapraszać osób z którymi widziały się raz czy dwa w życiu mimo że są członkami rodziny a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na inne cele.
 5. Korzystanie z usług konsultantów ślubnych którzy zajmą się kompleksową organizacją ślubu co wiąże się z dodatkowymi kosztami.
 6. Tworzenie harmonogramu wesela godzina po godzinie.
 7. Jedzenie z Food Trucks na weselu.
 8. Plener, stodoła czy loft zamiast tradycyjnej sali weselnej.
 9. Pana Młoda w białej sukni z welonem a Pan Młody w smokingu czy garniturze,  a co jeśli wprowadzimy trochę kreatywności do stroju aby nadać mu własnego stylu i charakteru poprzez np. dobór niestandardowych dodatków czy wprowadzeniu koloru.