Panna Młoda w spodniach i w kolorowych szpilkach?


Dlaczego nie? Przecież nie każda kobieta czuje się dobrze w sukience, a spodnie to doskonała alternatywa, aby wyglądać zachwycająco. Wystarczy dobrać odpowiednie dodatki, a biały kombinezon, czy garnitur prezentuje się elegancko i z nutką tajemniczości.

Poza stylizacjami ze spodniami coraz więcej kobiet wybiera kolorowe akcenty stylizacji ślubnej, co bardzo cieszy ponieważ minęły już dawno czasy kiedy do ślubu panny wybierały tylko kolor biały. Szpilki w kolorze, czy kolorowe akcenty przy ślubnej stylizacji to doskonały element, aby dodatkowo zwrócić uwagę gości na swój wizerunek.

Jeśli w dniu swojego Ślubu chcesz wyglądać oryginalnie i zjawiskowo proponujemy połączenie spodni  z elegancką bluzką w kolorze ivory z czerwonymi szpilkami i długim welonem, a całość podkreślić  bukietem czerwonych kwiatów. Taka stylizacja  ślubna sprawdzi się w każdych okolicznościach i będzie nawiązywać do włoskich wakacji. W upalne lato zamiast samochodu  – pięknie udekorowany kwiatami skuter i mamy szalonych pełnych pozytywnej energii Młodych wkraczających we wspólne życie z nutką szaleństwa i koloru.

Czyż nie fajnie być nietypową Parą Młodą ?

TEAM

Foto: Katarzyna Radecka @radecka_kasia

Make up: Karolina Chudzińska @chudzinskamakeup

Stylizacja: Ania Śmiechowska @smiechowska_stylistka

Garnitur salon ślubny Mariees Poznań @marieespoznan

Modelka: Kinga Szpotańska @kinga_szpotańska

Dekoracje: Arleta Tatarynowicz @flower_face_a.d.t