Pielęgnacja włosów z Balmain Paris

Od kilku lat na polskim rynku króluje marka Balmain Paris Hair Couture dedykowana do pielęgnacji i stylizacji włosów dla kobiet i dla mężczyzn.

Marka proponuje serię kosmetyków do włosów wzbogaconych proteinami jedwabiu i eliksirem arganowym.  Krystaliczny Jedwab tworzy transparentną powłokę na włosach wzmacniając je i chroniąc  przed wysuszeniem.  Jedwab zawiera 17 z 19 aminokwasów zawartych we włosach ludzkich, dlatego też tak łatwo rekonstruuje zniszczone partie włosa i wygładza końcówki, chroni przed zniszczeniem w trakcie stylizacji oraz rewitalizuje włos nadając połysk.

Drugi składnik: eliksir arganowy  pochodzący z hydrolizy oleju z ziarenek drzewa arganowego jest naturalnym składnikiem antystarzeniowym, który równocześnie  wygładza, regeneruje i chroni przed zniszczeniem i wysuszeniem. Argan jest bardzo bogaty w witaminy (głównie vit. E), naturalny olej, minerały, aminokwasy, antyoksydanty, keratynoidy.

Trzy serie Volume (Objętość) , Moisturizing (Nawilżenie)  i Revitalizing (Revitalizacja) z linii Care for Hair Couture zawierają różne poziomy stężenia tych dwóch składników w zależności od typu włosów. Kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji nie zawierają parabenów i siarczanów z wyjątkiem szamponu Moisturizing i Revitalizyng, które zawierają tylko siarczany.

Kosmetyki do stylizacji dzięki zawartości protein jedwabiu i arganu pozwalają na łatwą i szybką stylizację każdego typu włosów. Zapach całej serii jest  delikatnie kwiatowy i zniewalający. Opakowanie zaś proste opatrzone etykietą ze składem kosmetyku na przodzie.

W swej prostocie i elegancji marka nie zapomniała też o zestawach upominkowych. Eleganckie i piękne białe pudełko wyposażone w kosmetyki z najwyższej półki będzie cudownym prezentem na każdą okazję dla każdej bliskiej nam osoby.

Całą serię można zakupić  u autoryzowanego dystrybutora w sklep.balmainhairpoland.pl   Zapraszamy!

 

Nowości od Balmain Paris

THERMAL PROTECTOR SPRAY 100 ML 

Spray ochronny chroniący przed gorącem urządzeń do stylizacji włosów, przesuszeniem i przegrzaniem włosów. Ułatwia rozczesywanie i układanie włosów. Zawiera proteiny jedwabiu i eliksir arganowy oraz charakterystyczny przepiękny zapach dla linii kosmetyków Balmain.

ASH TONER 200 ML

Odżywczy spray do włosów niwelujący żółty odcień blondów. Ułatwia rozczesywanie i układanie włosów. Zawiera proteiny jedwabiu i eliksir arganowy. Rozpylenie niewielkiej ilości spray’u pozwala na szybkie uzyskanie zimnego odcienia blondu. Produkt można stosować na mokre i suche włosy.

sklap.balmainhairpoland.pl