Prezentacja kolekcji Michael Hekmat & Decolove


Prezentacja kolekcji ślubnej projektanta, stworzonej we współpracy z Karoliną Pytlakowską, z Decolove odbyła się w Concept Store YES na Mokotowskiej w Warszawie. Modelki ubrane w najbardziej charakterystyczne ubrania z kolekcji prezentowały ponadto biżuterię YES, w tym pierścionki zaręczynowe z 5-cio karatowymi diamentami.

suknie Michael Hekmat

Ponadczasowa i bardzo wystudiowana, tak najlepiej określić ostatnią kolekcję ślubną. Łączy elementy z kilku epok historycznych, jest trochę jak nimfa, przebudzona ze snu. Jednocześnie tak charakterystyczna, trafiająca do świadomych i wrażliwych przyszłych panien młodych.

suknie Michael Hekmat

Pierwsza wspólna kolekcja ślubna projektanta Michaela Hekmata i twórczyni marki Decolove – Karoliny Pytlakowskiej to wspólna wizja pragnień panien młodych. Romantyczny charakter i oniryczna lekkość zestawiona z klasycznymi formami czerpiącymi z historii kostiumu. Delikatny jak mgła muślin, jedwabna tkanina habotai sprowadzona z Japonii i miękki tiul symbolizują niewinność. Odkryte ramiona, głębokie dekolty i pęknięcia odsłaniające nogi to ukłon ku kobiecości. Plisowane suknie nawiązują do antyku, wysokie cięcia talii, tuż pod biustem – do stylu empire, luźne i rozkloszowane formy – do sukien z lat 70tych. Dodatki ślubne na głowę stworzone z mosiądzu w kolorze srebra i złota nawiązują do renesansowych ornamentów, ozdobione kamieniami półszlachetnymi – akwamarynami, opalami i kwarcami. W peoniach, dzwonkach i daliach drzemie siła uczuć. Wyjątkowo splecione łańcuszki zakończone perłami uosabiają dostatek i szczęście. Elementy ubioru historycznego wraz z ręcznie wykonanymi detalami z pracowni Decolove tworzą spójne i bardzo osobiste wyobrażenie sukien ślubnych.

suknie Michael Hekmat

Modelki | Paulina, Marta, Zuza @ Neva Models
Make up | Magda Klaman
Biżuteria | YES
Buty | Yes I do
Wystrój | Jo Malone