Pronovias Cruise 2021- najnowsza kolekcja marki PRONOVIAS


PRONOVIAS – światowy lider w dziedzinie luksusowej odzieży ślubnej, zaprezentował 26 marca 2020 w Barcelonie nowe kolekcje na sezon 2021 – Pronovias Cruise 2021  -Hollywood Glamour  Pronovias i Pronovias Privée. Kreacje zapierają dech w piersiach, a projekty odzwierciedlają nową erę marki, celebrując pasję do perfekcji dyrektora artystycznego marki Alessandry Rinaudo. Projektując swoje pierwsze pełne linie dla Pronovias, Rinaudo inspirowała się obecnymi jak i starymi ikonami mody Hollywood. Powstałe kreacje zapierają dech w piersiach. Innowacyjna kolekcja Pronovias 2021 to m.in. modne detale takie jak: bufiaste rękawy, ozdobne dekolty czy złote wstawki. Opracowana przez Rinaudo technika nakładania warstw materiałów sprawia, że ​​spódnice są lżejsze, bardziej zmysłowe, a kolory bardziej wyrafinowane. W różnorodny sposób uchwyciła hollywoodzki urok, jego piękno, pewność siebie i seksowny wyznaczający trendy styl. Celem stworzenia tej kolekcji było własnie to, aby każda Panna Młoda mogła poczuć się jak gwiazda Hollywood w dniu w swojego ślubu.

 

GLAMOROUS LACE: to przeważnie suknie w kształcie syrenki z odpinanymi pelerynami, zmysłowymi naszyjnikami czy iluzjami z koronki.

EFFORTLESS BOHEMIAN: lekkie sylwetki z delikatnym tiulem, unikalne kombinacje kwiatowe oraz geometryczne koronki.

DRAMATIC BALLGOWNS: bogate suknie z nowoczesnymi dekoltami, zaskakujące łączenia tkanin, wykorzystanie nowych tkanin jak mikado.

BREATHTAKING MINIMALISM: to suknie wykonane z czystej krepy lub mikado z modnymi ozdobnymi detalami jak bufiaste rękawy, asymetryczne peleryny, ozdobne dekolty.

ETHEREAL ROMANCE: lekkie tiulowe suknie z drobnymi ozdobnymi akcentami, kwiatowe szyfonowe wstawki, plisowane spódnice, drobne koraliki.

STYLISH CLASSICS Princess: klasyczne stylowe księżniczki, mikro drapowania, złote hafty, fantazyjne koronki.

IRRESISTIBLE RUFFLES: suknie syreny lub księżniczki z wielowarstwowymi, asymetrycznymi marszczeniami.

MATERNITY CAPSULE: zaprojektowane dla przyszłych mam tak, aby były zarówno wygodne jak i piękne w swoich detalach.

Nowa kolekcja Pronovias Privée 2021 została zaprojektowana z myślą o pewnej siebie kobiecie, która nie boi się bycia gwiazdą na własnym weselu. Ta wyrafinowana kolekcja to bogaty glamour, luksusowe detale jak ozdobne frędzle, falbany bogate marszczenia, peleryny czy metaliczne wstawki.

MODERN PRINCESS:

GLAMOROUS PRINCESS:

MAJESTIC PRINCESS:

ROMANTIC PRINCESS: