Randka we wszystkich kolorach


sukienka- Cotton Club, kurtka- Fratelli, buty i torebka- Menbur, kolczyki- TK MAXX

Jeżeli wybierasz się na romantyczną kolację, nastrojowy spacer czy niezobowiązującą randkę doradzimy Ci jak się ubrać. Stawiamy na mocne, żywe kolory, które porwą twojego wybranka.

Wszyscy styliści uważają, że kolor czerwony jest idealny na randkę. Jest królewski, zmysłowy i elektryzujący. Świetnie współgra z czarnymi dodatkami. W tym kolorze oczarujesz swojego partnera.

kobaltowa sukienka- Karko, sukienka w printCosel, buty i torebka- Menbur, okulary-TK MAXX

Kolor niebieski jest przeciwieństwem czerwieni. Wzbudza zaufanie i spokój. Kojarzy się z profesjonalizmem i uczciwością. Kobalt pasuje do bardzo jasnej karnacji i ciemnoniebieskich oczu. Decydując się na ten kolor, sprawisz, że będziesz wyglądać niepowtarzalnie.

sukienkiCotton Club, buty i torebka- Menbur

Żółty jest jednym z najpopularniejszych kolorów. Jest on pozytywnie odbierany. Kojarzy się ze słońcem i latem. Przywodzi na myśl optymizm, szczęście i radość. W tym kolorze na pewno zachwycisz !

kurtka i spódnica- Fratelli, buty i torebka – Menbur, top- TK MAXX

Biały kolor jest symbolem prawdy i czystości. Skórzany komplet wygląda elegancko, a biały kolor nadaje mu świeżości. Dobrze komponuje się ze srebrnymi dodatkami. W tej stylizacji nie będziesz wyglądać nudno.

sukienka z siatką- Midori Feminine Fashion, sukienka z guzikami- Modern Line, buty i torebka-  Menbur

Zieleń to bez wątpienia najmodniejszy kolor sezonu. Uważany za symbol nadziei, życia i natury. Odcień butelkowy jest elegancki i wytworny. Postaw na ten kolor, jeżeli wybierasz się na romantyczną kolację.