Siła kobiet tkwi w naturze


W czym tkwi siła kobiet? Miłość, pasja, marzenia, wyznaczanie celów i poczucie własnej wartości to cechy, które sprawiają, że jesteśmy w stanie pokonać życiowe bariery. Szczęśliwa, kochana i kochająca kobieta jest w stanie „przenosić góry”. Zaufanie to bardzo kobieca cecha – kiedy czujemy wsparcie – rozkwita nasza kobiecość, dobra energia, delikatność i czułość. Poczucie tych cech w sobie ułatwia nam odnalezienie ich w innych i lepszym kontakcie z otoczeniem.
Mawia się, że natura jest kobietą, która potrzebuje ugruntowania – połączenia z ziemią. Życie w zgodzie z naturą z pewnością daje nam moc.
Poniżej przedstawiamy Wam niezwykle delikatną, pełną emocji i czułości sesję zdjęciowa w jakże kobiecym, sensualnym i naturalnym stylu.
W sesji biorą udział suknie Patrycji Szlazko –  znanej z zamiłowania do stylu boho i lekkich, eterycznych form w projektowaniu sukien ślubnych. Projektantka od wielu lat tworzy rzeczy, których synonimem jest kobiecość, jej delikatność, zmysłowość i unikatowość. Piękne, zielone otoczenie i naturalne suszowe dekoracje, lekkie, zwiewne fryzury oraz minimalistyczne makijaże  i ozdoby w stylizacjach – nadały lekkości i naturalności całemu klimatowi sesji.

Fotograf: Uśka Kita, Suknie: Patricia Szlazko Atelier,  Akcesoria biżuteryjne: oh.bride, Miejsce & aranżacja dekoracji: Umami Pyskowice, Dekoracje: Deszczowy LasJargoflor, Modelki: Simona ZawadaPatrycja KlosKasia Brejnak, Make up: Weronika Wysocka, Stylizacja włosów: Małgorzata Wróbel