Słodkie arcydzieła – trendy 2020


zdjęcie : @thecakethatateparis

W ciągu ostatnich lat stało się zupełnie jasne, że tort weselny jest jednym z najważniejszych elementów  każdej  uroczystości weselnej. Powinien być najsmaczniejszą jej częścią, ale oprócz walorów smakowych jego wygląd zewnętrzny stał się równie ważny. Już dawno minęły czasy tradycyjnych białych tortów. Obecnie to istne arcydzieła sztuki, a cukiernicy prześcigają się w pomysłach; odkrywają nowe kształty, wzory, kolory czy też najróżniejsze dekoracje. Tort weselny to centralny punkt każdego wesela, dlatego powinien pasować swoim wyglądem do stylu uroczystości. Przygotowujecie się do najważniejszego dnia w Waszym życiu? Poznajcie zatem trendy na 2020 w tortach weselnych, te słodkie arcydzieła zachwycą każdego gościa.

Kwiatowe, zdobione jadalnymi kwiatami

Obecne, nowoczesne techniki cukiernicze jak np. krystalizowanie jadalnych kwiatów, pozwalają przekształcić każdy tort w majstrsztyk cukierniczy.

Metaliczne brązy

Torty w kolorach metalicznych znane nam są od dawna jednak obecnie w dekoracjach króluje efekt brązu rustykalnego brązu, który nie jest tak krzykliwy jak złoto oraz subtelny jak srebro.

Rzeźby

Wszelkiego rodzaju eleganckie rzeźbione dekoracje, które mogą przybrać absolutnie każdą formę  mogą być wykorzystane we wszystkich motywach ślubnych.

Botaniczne

Palmy, paprocie, trawy w miejsce pastelowych kwiatów  – te piękne eleganckie liście w dekoracjach tworzą piękną naturalną paletę kolorów.

Torty z błędem

Torty z wadą czyli krzywe, pęknięte czy niedokończone, zawsze zrobią wrażenie na gościach, a przy tym pięknie wyglądają na zdjęciach.