Ślub twoich marzeń w Grand Hotel Villa Serbelloni

Wesele na styku dwóch żywiołów: dostojnych szczytów Alp, u których podnóża błyszczą się w słońcu wody jednego z najpiękniejszych jezior świata – Como – to niezapomniane przeżycie dla Pary Młodej i gości.

W ten wspaniały krajobraz doskonale wpisują się gustowne wnętrza Villi Serbelloni, a wszystko to uzupełniają przepyszna kuchnia weselna, a dla zmęczonych nadmiarem wrażeń − relaks w przestronnym hotelowym SPA zlokalizowanym w historycznej części hotelu.
Dziewiętnastowieczna willa to jeden z najstarszych i najbardziej ekskluzywnych hoteli nad jeziorem Como. Już od kwietnia otoczona jest kwitnącymi włoskimi ogrodami, gdzie oczy cieszą zabytkowe drzewa w otoczeniu przepięknej zieleni i barwnych kwiatów. Równie atrakcyjnie przedstawiają się wnętrza. Przepiękne sale, np. Królewska, mogą pomieścić aż do 240 gości. Na smakoszy czeka kuchnia mistrza Ettore Bocchia, który ugości nas kuchnią molekularną, a także wspaniałą kuchnią  śródziemnomorską. Do przygody kulinarnej dołączą wspaniałe wyszukane kompozycje kwiatowe oraz wybór znakomitych solistów bądź zespołów grupowych lub nawet orkiestr.
Grand Hotel Villa Serbelloni w Bellagio zalicza się do jednych z najsłynniejszych i najbardziej prestiżowych hoteli świata. Oferuje 95 pokoi i apartamentów. Dla hotelowych gości do dyspozycji również jest hala sportowa, boiska tenisowe i port motorówkowy. W rezydencji znajdują się wszystkie udogodnienia, aby spełnić wszelkie oczekiwania Pary Młodej, rodziców i gości.
Wykwalifikowany i profesjonalny personel zadba o najdrobniejsze szczegóły podczas  wyjątkowej uroczystości ślubnej i całego pobytu  w Grand Hotel Villa Serbelloni. Nic tylko smakować i bawić się, bawić…
Ślub i wesele w Villi Serbelloni to gwarancja udanej zabawy, niezapomnianych wrażeń i wspaniały pomysł na kontynuację lub początek idealnej podróży poślubnej.
Maciej Miłosz Bielawski
maciej.bielawski@villaserbelloni.com
tel. 883 382 064