Ślub w stylu vintage – Marlena & Paweł


JAK ONI TO ZROBILI

Para Młoda: Marlena i Paweł, Data Ślubu: 24.06.2017

Para Młoda marzyła o romantycznym przyjęciu, z dala od hotelowych wnętrz. Dlatego wesele odbyło się na tle jeziora, w namiocie z przezroczystym dachem i nastrojowymi żarówkowymi girlandami. Kolorami przewodnimi były brudny, blady róż, szary i złoty. Ponieważ Pan Młody wychowywał się w USA i duża część gości także przyjechała zza oceanu, Marlenie i Pawłowi, zgodnie z tradycją, towarzyszył rozbudowany orszak weselny − w którym panie miały współgrające ze sobą sukienki oraz bukiety, natomiast panowie garnitury oraz butonierki.

Na przyjęciu bawiło się 200 gości. Ze względu na dużą liczbę stołów, wymieszanie niskich kompozycji z wysokimi urozmaiciło przestrzeń. Marlena chciała, aby dekoracje były utrzymane w romantycznym stylu vintage − z ogrodowymi, nieregularnymi kompozycjami i elementami w kolorze starego złota. Między namiotem a parkietem stanęła mała strefa chillout ozdobiona pergolą z kwiatami, skrzynkami po winie i dużą ilością świec.

Tekst:  Olga Pisarek mybigday.pl

KSIĄŻKA ADRESOWA

Miejsce przyjęcia weselnego: Grand Tiffi Hotel w Iławie, Ilość gośći: 200, Organizacja i Koordynacja: Wedding Heaven- Kamila Romanow, Dekoracje: My Big Day, Zdjęcia : Adam Sobolewski, Film: Pro Studio Creative Video Agency, Namiot: Rajt ,Oświetlenie : Strefa Światła, Tort i candy bar: Galeria Słodkości, Suknia: Robert Czerwik, Makijaż: Agnieszka Rudzińska, Włosy: Dorota Kamińksa, Biżuteria: White Jasmine, Papeteria: SoabBubble