Sukces radomskiej projektantki Diany Walkiewicz na International Fashion Week Dubai 2020


Zdjęcia: Reham Photograph

International Fashion Week Dubai to międzynarodowe, trzydniowe wydarzenie modowe na którym zaprezentowało się wiele topowych marek z całego świata oraz z krajów Zatoki Perskiej.  W tym roku wśród tak znanych projektantów jak m.in. Jean Fares z Libanu, który ubiera Paris Hilton, Mariah Carey, Paulę Abdul i wiele innych gwiazd Hollywood,  Jean Fares, Fakih,  który ubierał m.in. Nancy Ajram i królewskie księżniczki  – swoją olśniewającą kolekcje sukien ślubnych zaprezentowała polska projektantka Diana Walkiewicz.

Diana Walkiewicz ze swoją marką DeVu pokazując najnowszą kolekcję sukien ślubnych, zdobyła Kryształową Statuetkę pokazów w kategorii Best Couture Designer Europe 2020. Całe wydarzenie i niesamowity pokaz odbyły się w przepięknym miejscu w Dubaju w ekskluzywnej przestrzeni hotelu Sofitel Dubai The Palm. Piękną kolekcję sukien ślubnych De Vu prezentowały m.in. Miss International Philippines, Miss World Uganda 2019, Miss Earth Nigeria 2019 czy Miss India UAE 2019. Pokaz odbył się w obecności m.in. członków rodziny królewskiej.

Jak mówi Diana Walkiewicz: „Najwięcej emocji wzbudziła suknia uszyta z delikatnych tkanin, zdobiona bałtyckimi bursztynami. Bursztynowa biżuteria przyozdobiła z kolei pozostałe kreacje. Na czas pokazów użyczyło nam ją Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników z Gdańska”.

Cała kolekcja sukien jak i spektakularne pokazy marki DeVu Diana Walkiewicz spotkały się z ogromnym entuzjazmem i podziwem uczestników wydarzenia. Gratulujemy!