Suknia ślubna Panny Młodej przy nadziei


Wszystkie Panny Młode, które są w ciąży, mają sporo pytań dotyczących wyboru sukni ślubnej. Jednym z nich jest: czy powinny wybrać fason podkreślający brzuszek, czy wręcz odwrotnie? W dzisiejszych czasach Panna Młoda w stanie błogosławionym nie budzi już dezaprobaty otoczenia. Coraz częściej spotykam w moim salonie Panie, które decydują się na ten wyjątkowy dzień jeszcze przed rozwiązaniem. Odwiedzając salon ślubny, należy szczerze powiedzieć konsultantce o swoim stanie. Dzięki takiej informacji ekspedientka będzie miała możliwość dobrać odpowiedni wzór kreacji.

Koniecznie należy zwrócić uwagę na wygodę sukni ślubnej. Najlepiej jest zrezygnować ze wszelkich falban i zbyt obfitych dołów, które niepotrzebnie będą powiększać sylwetkę przyszłej mamy. Bardzo ważne jest, aby dobrany fason pozwalał na wielorazowe poprawki krawieckie, które ze względu na stale rosnący brzuszek są nieuniknione. Dobrze sprawdzającym się modelem jest suknia z podwyższonym stanem. Nadaje Pannie Młodej romantyczny wygląd i delikatnie podkreśla zaokrągloną talię. Jednocześnie nie krępuje ruchów i jest bardzo wygodna.

Jeśli zastanawiacie się nad kolorem sukni, to wiedzcie, że nie musicie rezygnować z bieli, jeżeli jest to Wasza wymarzona tonacja. Trendy w modzie pokazują, że w dzisiejszych czasach Panna Młoda spodziewająca się potomstwa może wybrać tę barwę. Niektórzy mówią, że biel to oznaka czystości ‒ i mają rację, ale nie o taką czystość chodzi, tylko czystość uczuć. Śmiało więc możecie spełnić swoje marzenie, nie ryzykując zażenowania rodziny i przyjaciół podczas uroczystości.

Przygotowując się do tej cudownej chwili, pamiętajcie o najważniejszym: że to Wasz dzień, Wasz wybór i Wasze życie, więc podejmując jakąkolwiek decyzję, nie sugerujcie się opinią otoczenia. Śmiało spełniajcie swoje marzenia, nie oglądając się na innych. Wszystkim przyszłym Pannom Młodym spodziewającym się potomstwa życzę dużo odwagi i uśmiechu podczas przygotowań przedślubnych.

Tekst: Agata Glinicka – ekspert z Salonu Sukien Ślubnych COLLINTER 

Zdjęcia: pieknybrzuszek.com