Światowa marka PRONOVIAS na Targach Ślubnych WEDDING – PGE Narodowy


Zapraszamy serdecznie na stoisko PRONOVIAS na Targach Ślubnych WEDDING 24-25.11.2018 – PGE Narodowy i obejrzenia niezwykłej, najnowszej kolekcji 2019.

Jaka idea przyświeca marce Pronovias?

Wszystko zaczęło się ponad 50 lat temu jako rodzinny biznes. Marka rozpoczęła działalność pod nazwą „El Suizo” – był to przestiżowy sklep, założony przez Alberta Palatchi Bienveniste w 1922 roku w Barcelonie, który specjalizował się w koronkach, haftach i wysokiej jakości tkaninach jedwabnych. Firma zaprezentowała swoją pierwszą kolekcję sukien ślubnych prêt-a-porter w Hiszpanii w 1964 roku – wtedy właśnie narodził się Pronovias. Od tego czasu wszystkie starania prowadzą nas do jednego celu – aby „ubierać marzenia” wszystkich kobiet na świecie.

Aby osiągnąć ten punkt, firma przez długi czas rozwijała się w Hiszpanii w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, aż stała się wiodącą siecią dystrybucji dla najlepszych sklepów w głównych miastach kraju. Międzynarodowy rozwój nabrał rozpędu w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych dzięki eksportowi  do Europy, później wraz z rozbudową sieci – dzięki dystrybucji wszystkich swoich marek. Pronovias wciąż się  rozwija, otwiera kolejne sklepy i punkty sprzedaży, zarówno w krajach, w których jest już obecny, jak i na zupełnie nowych rejonach, aby zająć wiodącą pozycję na każdym rynku referencyjnym.

Dlaczego Pronovias jest wiodącą marką ślubną na świecie?

Wciąż pracujemy i wprowadzamy innowacje we wzorach i modelach, uważnie wsłuchując się w potrzeby naszych Panien Młodych, aby tworzyć i rozwijać nowe projekty, które dostosowują się do każdej osobowości. Wszystkie nasze kreacje są połączeniem świeżości, aktualnych trendów i nowoczesności z tradycją, elegancją i wyrafinowaniem. Jesteśmy również szeroko rozpoznawani przez nasze spektakularne pokazy mody lub przez gwiazdy związane z marką. Od ponad 50 lat ubieramy marzenia wszystkich kobiet na świecie, a to daje nam niesamowicie szeroką wiedzę w branży – coś absolutnie niezbędnego, aby sprostać marzeniom każdej Panny Młodej.

Jaka będzie Panna Młoda Pronovias w 2019 roku?

To będzie Panna Młoda, która czuje się wierna sobie i jest świadoma swoich atutów. Chcę, żeby wszystkie moje Panny Młode czuły się w swoim wielkim dniu jak najlepsza wersja samej siebie. Dla nas ta kolekcja jest odzwierciedleniem różnorodności, ponieważ została stworzona, aby podobać się każdej Pannie Młodej i pasować do każdego marzenia…Z pewnością Panna Młoda Pronovias w 2019 roku będzie przede wszystkim szczęśliwa ze swoją idealną suknią.

Jakie są trendy w modzie ślubnej w nadchodzącym sezonie 2019?

Nasza nowa kolekcja Atelier Pronovias 2019 znosi nazwę pochodzącą od koncepcji jej powstania, czyli „IN BLOOM” – inspiracją było ulubione miejsce impresjonistycznego malarza Moneta – Ogrody Giverny. Kolekcja została stworzona poprzez analogię kwitnących ogrodów, w których różne elementy żyją w doskonałej harmonii i gdzie naturalne piękno, delikatność, światło i kolor wypełniają każdy kąt. Wszystkie te elementy nadają jej charakteru i zapraszają do świata marzeń, w otoczeniu świeżości i zapierających dech w piersiach kwitnących kwiatów – tak jak nasz kultowy model CAROLINA. Detale przewijające się w całej kolekcji na ten sezon to przede wszystkim naturalne aplikacje kwiatowe dodające objętości i głębi oraz delikatne, ręcznie wykonane hafty w odcieniach nude, bladoróżowych oraz kości słoniowej. Po raz pierwszy kolor zajmuje centralne miejsce w kolekcji i jest obecny w niesamowicie subtelnych i pudrowych odcieniach ombré, przeznaczonych dla współczesnych Panien Młodych.

Nowa kolekcja Atelier Pronovias 2019 również zaskakuje nas baśniowymi sukniami w objętości maxi dla Panny Młodej szukającej kreacji dla prawdziwej księżniczki; są też jednak prostsze kroje dla miłośniczek naturalnej linii sylwetki, a także zapierające dech w piersiach dekolty i fascynujące otwarte i zdobione plecy
W tej kolekcji bawimy się również długością i mamy ciekawe propozycje krótkich sukienek i asymetrycznych długości.

Jak wygląda wizyta w salonie Pronovias?

Od kilku lat pracujemy nad tym, aby nasze sklepy na całym świecie były zgodne z jedną i tą samą koncepcją, która przekształciła nasze butiki w romantyczne, kobiece przestrzenie z detalami i elementami pełnymi luksusu, uroku i blasku. Oferujemy całkowicie spersonalizowane doradztwo naszych profesjonalnych konsultantek, które są specjalistkami od wizerunku i z wielką pasją oraz zaangażowaniem pomagają naszym Pannom Młodym znaleźć wymarzoną suknię i zadbać o każdy najmniejszy detal ich stylizacji, aby wyglądały idealnie w jednym z najważniejszych dni w ich życiu oraz aby wizyta w salonie była niezapomnianym i wzruszającym wspomnieniem dla nich samych i ich gości. www.pronovias.com

Zdobądź bilet na targi w promocyjnej cenie  ⇒   KUP BILET