Wielka akcja rabatowa i wyjątkowe wyprzedaże w WHITE ANGEL Exclusive – Targi Ślubne Wedding – Stadion Legii Warszawa


Foto: Sergiej Krawczenko

Dla wszystkich przyszłych Panien Młodych odwiedzających stoisko ekskluzywnego brandu WHITE ANGEL Exclusive,  projektantka i stylistka marki Agnieszka Chuda przygotowała specjalną ofertę.

Kolekcja White and Roses sezon 2023 i projekty indywidualne:

  • 600 PLN rabatu – przy zamówieniu do 31 marca 2023
  • 1 200 PLN rabatu – przy zamówieniu do 19 marca 2023

Modele wyprzedażowe z kolekcji 2023:

  • 30 % rabatu

Modele wyprzedażowe starszych kolekcji:

  • od 1 500 PLN do 3 000 PLN

*Dopasowanie sukni w cenie zakupu

*Możliwość zakupu vouchera na prezent dla wybranej osoby na indywidualne szycie miarowe

*Możliwość zapisów w kalendarzu podczas spotkania na targach

KUP BILET ⇓⇓⇓

WHITE ANGEL Exclusive to marka stworzona przez stylistkę i projektantkę mody Agnieszkę Chudą. Latami zdobywana wiedza poparta kwalifikacjami zawodowymi oraz doświadczeniem w branży mody ślubnej pozwoliły na oferowanie ponadczasowych
i nietuzinkowych kreacji zachwycających Panny Młode. Styl Agnieszki Chudej to elegancja i nowoczesność połączone z wyjątkową dbałością o detale, misterne zdobienia, bogate hafty koronkowe. W kreacjach przeważa odważny i wyrazisty styl tworzenia „naked skin”. Suknie odsłaniają ciało w delikatny i subtelny sposób, pozwalający na wyeksponowanie kobiecego wdzięku i urody. Nie brakuje długich trenów i efektownych peleryn. Króluje połysk, kolor i dodatki skomponowane w gustowną całość. W najnowszej kolekcji każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie. Suknie cechuje nowoczesny i odważny styl. Domena Agnieszki Chudej to ekstrawagancja, tworzenie projektów spersonalizowanych, odważnych i niebanalnych. Spełnianie marzeń o idealnej i wyjątkowej sukni ślubnej jest dla niej priorytetem w pracy z Klientkami. Nieustannie wsłuchuje się w ich głos, w ich wizję i oczekiwania oferując przy tym własne doświadczenie projektowe.

Kolekcja White and Roses sezon 2023 to moc błysku, bogatych detali, różnorodności form dekoracyjnych i rękodzielniczych, naked skin oraz kwiaty i pióra. Zamiłowanie projektantki do opery i piękna czyni tą kolekcję wyjątkową, gdyż  powstawała właśnie przy niej.