Z miłości do Włoch


NICOLE MILANO to wiodącą, włoska marka w sektorze mody ślubnej – członek Pronovias Group międzynarodowego lidera na rynku luksusowych sukien ślubnych. Dyrektorem artystycznym Nicole Milano 2021  jest młoda, niesamowicie kreatywna Nicole Cavallo. Dzięki jej nowoczesnej wizji i połączenia tradycyjnego krawiectwa nasyconego elegancją włoskiego stylu powstały wyjątkowe, niepowtarzalne i bardzo romantyczne suknie.

 

Nowa kolekcja to „List miłosny z Włoch”.  Nicole Cavallo czerpiąc inspirację z wyjątkowej kultury tego kraju od nowoczesności Mediolanu po romantyzm południowych Włoch do Turynu czy po ponadczasowy urok Sycylii uchwyciła wyrafinowanie detali i twórczy talent wielkich wynalazców takich jak Leonardo da Vinci.

Kolekcja na nowo odkrywa długie koronkowe rękawy, najbardziej romantyczne dekolty, szerokie i długie spódnice błyszczące brokatowym haftem oraz falami tiulu. Drukowana organza rozświetla kobiece sylwetki, a czarno-białe kontrasty i plisowane spódnice wyznaczają trendy w stylu ślubnym.

Urocza Florencja

Kolekcja czerpie inspirację z włoskiego renesansu i miasta Florencji, każdy szczegół tej kolekcji jest najwyższym wyrazem szacunku do włoskiego uroku.
Harmoniczny i proporcjonalny krój łączy się z romantycznymi dekoltami na ramionach oraz długimi rękawami, unikalnymi odcieniami jasnoróżowego i szampańskiego tiulu. Dla Panny Młodej, która chce być bohaterem swojej włoskiej bajki, koronkowe i kryształowe hafty pokryły gorsety i ozdobiły biodra jak u księżniczki.

Sycylijski Prestiż

Ta jedyna w swoim rodzaju kolekcja jest hołdem dla majestatu Sycylii oraz starożytnego włoskiego dziedzictwa haftowania ręcznego. Trójwymiarowy haft z klejnotami  staje się bohaterem niezwykle efektownych sukni w ponadczasowym włoskim stylu.
Eteryczna Matera

Kolekcja inspirowana romantycznymi zachodami słońca na południu Włoch i niezwykłym urokiem miasta Matera, oferuje wspaniałe suknie balowe wykonane z koronki w stylu zmysłowych syren z niekończącymi się trenami i sensualnymi dekoltami. Ten styl sukni ślubnych o wiecznej elegancji dedykowany jest dla Panien Młodych, które są jednocześnie królowymi i księżniczkami –  kobietami chcącymi spełniać swoje największe marzenia.

Zdjęcia: materiały prasowe Pronovias Group